banner3088

Turan: Kardeşliğimizin daim olduğu bir yıl diliyorum

Silivri Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Turan, 2013 yılına girerken yayınladığı kutlama mesajında, “İnşallah, 2013 yılı her şeyin ötesinde birlik ve beraberliğimizin, kardeşlik duygularımızın güçlendiği bir yıl olur” dedi.

Turan: Kardeşliğimizin daim olduğu bir yıl diliyorum

Silivri Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Turan, 2012 yılını geride bırakmaya hazırladığımız anlarda yayınladığı kutlama mesajında, “2012 yılı içerisinde, Türkiye’nin büyümesi, ileriye doğru gitmesi, dünya da güçlü ve saygın bir noktaya gelebilmesi adına verdiğimiz mücadelede, en önemli değerimiz olan kardeşliğimizi zedelemeye kalkanları gördük. Ve bunu bozmak isteyenlere karşı çok büyük bir mücadele örneği sergileyerek birlik ve beraberliğimizi korumayı başardık. Bundan sonrada bu mücadelemizi vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

TURAN’IN YENİ YIL MESAJI

Turan, 2013 yılına dair yayınladığı kutlama mesajında şunları kaydetti: “Son saatlerini yaşadığımız 2012 yılını, acısıyla tatlısıyla geride bırakıyoruz. Hiç şüphesiz ki, yeni yıla yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde yaşadığımız terör olayları sonucu birçok eve ateş düşerken, bizlerinde içi yandı. Ama her zaman olduğu gibi, Türkiye’nin büyümesi, ileriye doğru gitmesi, dünya da güçlü ve saygın bir noktaya gelebilmesi adına verdiğimiz mücadelede, en önemli değerimiz olan kardeşliğimizi zedelemeye kalkanları gördük. Ve bunu bozmak isteyenlere karşı çok büyük bir mücadele örneği sergileyerek birlik ve beraberliğimizi korumayı başardık. Bundan sonrada bu mücadelemizi vermeye devam edeceğiz.

Şunu herkes çok iyi bilmeli ki, Türk Milleti tüm unsurlarıyla yüzyıllar boyunca olduğu gibi, gelecek yıllarda da kardeşçe, dayanışma içerisinde yaşamaya devam edecektir. Bizlerin arasına nifak tohumları ekmek isteyenler, şanlı tarihimiz boyunca kaybettikleri gibi bundan sonra da amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Türk Milleti, her türlü zorluğu bugüne kadar aşmayı başarmıştır. Birlik ve beraberliğinden taviz vermeyerek, gereken yerlere en güzel cevabını vermiştir. Yaşanan acıların ardından, geleceğe dair yeni umutlarını yeşertmeyi de becerebilme kabiliyetini göstermiştir. İnşallah, 2013 yılı her şeyin ötesinde birlik ve beraberliğimizin, kardeşlik duygularımızın güçlendiği bir yıl olur.

2013 yılının başta Silivrili hemşerilerim olmak üzer, tüm Türkiye’ye daha sonra da tüm İslam Alemine huzur, mutluluk, barış, refah ve sağlık getirmesini diliyorum.”  
Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2013, 15:57
YORUM EKLE

banner3205

banner3387

banner3211

banner3152

banner3196