banner3088

Turan’dan 186. Yıl Kutlaması

Silivri Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Turan, Zabıta Teşkilatı’nın 186. kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Turan mesajında, zabıta mesleğinin özveri gerektirdiğine değindi.

Turan’dan 186. Yıl Kutlaması
 

Silivri Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Turan, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 186. yıldönümü münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında şunları söyledi: “Toplum olmanın gereği olarak arzu edilen huzur ve düzeni yerine getirmeye çalışan zabıta ekiplerimiz, Silivri’mizde 24 saat özveriyle görev yapmakta ve üzerlerine düşen sorumluluğun hassasiyeti içerisinde çalışmalarını sürdürmektedirler.

Zabıta, büyük özveri isteyen meslek dallarından bir tanesidir. Bu büyük fedakârlık isteyen mesleğin en büyük destekçileri de bizler olmalıyız. Karşılıklı hoş görü içerisinde toplum olmanın gereklerini yerine getirerek, sorumluluk ve yetkilerimiz çerçevesinde toplumsal hayatın huzur ve düzeni için el ele vermeliyiz.

3-9 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle ben tüm zabıta arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyor, halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden Zabıta Teşkilatının 186. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.”

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2012, 14:51
YORUM EKLE

banner3205

banner3387

banner3211

banner2251

banner3196