banner3088

Benim Adım Gültepe final bölümü bugün yayınlanacak

Ekrana veda eden dizi Benim Adım Gültepe'den sürpriz bir gelişme yaşandı. Kanal D, Benim Adım Gültepe’ye final yaptırma kararı aldı. Dizi 3 Kasım Pazartesi (bu akşam) 8. bölüm ile ekrana gelecek...

Kanal D’nin seyirci tarafından sevilen ancak kanal yönetiminin hatalarından dolayı ekrana veda etmek zorunda kalan dizisi Benim Adım Gültepe’de sürpriz final kararı. Kanal D’nin yeni sezondaki en iddialı yapımı olan ve başrollerinde Ayça Bingöl, Mete Horozloğlu, İlker Kızmaz’ın rol aldığı Benim Adım Gültepe’nin ekran süreci adeta yılan hikayesine dönmüştü. Kanal D’de 5 bölüm ekrana gelen dizi daha sonra ekrana ara vermiş ancak seyircinin tepkisiyle yeniden eski gününe dönmüştü.

Ara vermeden önce reytingte yükselişe geçen dizi, bir haftalık aradan sonra ise düşüş yaşamıştı. Kanal D yönetimi ise diziyi 7. bölümünden  sonra yayından kaldırmıştı. Ancak diziden sürpriz bir haber geldi.

Kanal D, Benim Adım Gültepe’ye final yaptırma kararı aldı. Dizinin final bölümü ise 3 Kasım Pazartesi akşamı 23.15'de ekrana gelecek. Benim Adım Gültepe’nin yeni bölümünde sürpriz gelişmeler olacak.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 14:21
YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2250

banner3196