banner3088

Cüneyt Arkın'ın Sağlık Durumu Hakkında Hastaneden Açıklama

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, dün Silivri'deki yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

Cüneyt Arkın'ın Sağlık Durumu Hakkında Hastaneden Açıklama

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, dün Silivri'deki yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Koah hastası olan Usta Sanatçı solunum yetmezliği ile götürüldüğü hastanede tedavi altına alındı. Arkın'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi veren Hastane Sahibi Milletvekili Dr. Hayati Arkaz, "24 saatte beklemediğim şekilde tedavisinde düzelme oldu. Büyük ihtimalle birkaç gün içinde normal servise alacağız" dedi. 
Yeşilçam'ın Usta ismi 81 yaşındaki Cüneyt Arkın, dün Slivri'de bulunan yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Özel bir hastanede tedavisine başlanan Arkın'ın sağlık durumuyla ilgili hastane sahibi açıklamalarda bulundu.

"Büyük,ihtimalle birkaç gün içinde normal servise alacağız"
Usta Sanatçı'nın sağlık durumunun iyiye gittiğini belirten Hastane Sahibi Milletvekili Dr. Hayati Arkaz, "Cüneyt bey 16. 00 civarı geldi. Şuuru kapalıydı. Koah hastası Cüneyt Bey. Hem kalp hem akciğer yetersizliği var. İlk müdahalenin ardından yoğun bakıma alındı. Şuan yoğun bakımda devam ediyoruz tedavisine. Düne göre daha iyi. Bugün saat 10. 00 gibi konuştuk, elimi sıktı. Büyük,ihtimalle birkaç gün içinde normal servise alacağız. 24 saatte beklemediğim şekilde tedavisinde düzelme oldu. İyiye gidiyor durumu. Hem kalpte, hem akciğerde sıkıntı var, ne olacağı belli olmaz ama ciddi bir şekilde tedavi ediliyor. Sağlık durumu iyiye gidiyor, beklemediğim bir şekilde. Hepimiz çok sevindik, sevdiğimiz bir insan herkes gibi. Elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196