banner2836

Emre Kaya’nın yeni klibi 600 bin izlemeye ulaştı

Ünlü popçu Emre Kaya’nın dün yayınlanan ’Aşk Diye Soludum’ şarkısının klibi sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine ilk 20’den giriş yaparak, kısa sürede yaklaşık 600 bin izlemeye ulaştı.Selim Çaldıran aranjörlüğünde,...

Emre Kaya’nın yeni klibi 600 bin izlemeye ulaştı

Ünlü popçu Emre Kaya’nın dün yayınlanan ’Aşk Diye Soludum’ şarkısının klibi sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine ilk 20’den giriş yaparak, kısa sürede yaklaşık 600 bin izlemeye ulaştı.

Selim Çaldıran aranjörlüğünde, DMC etiketiyle çıkan, söz ve bestesi kendisine ait olan şarkının Sapanca’daki romantik bir çiftlik evinde çeken Kaya, binlerce izlenmenin yanı sıra yüzlerce yorum aldı. Sosyal medyada sanatçı, şarkısının sözleri ve müziğinin yanısıra yeni imajıyla da çok konuşuldu. Kaya’nın, kirli sakallı yeni imajı da büyük beğeni toplayarak, en az şarkısı kadar konuşuldu. Ünlü popçu, "Yeni jenerasyon bütün popçular şarkılarının popüler olması için tıklama satın alırken, ben hiç öyle şeylere tenezzül etmedim. Bir gün kadar kısa sürede büyük bir izleme oranı elde etmiş olmamızın nedeni dinleyecilerimin takdiridir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2786

banner2834

banner2253