banner3088

fizy ve TV+ milyonlarca eve müzikle hayat katıyor

TURKCELL DİJİTAL SERVİSLER VE ÇÖZÜMLERDEN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ATAÇ TANSUĞ, “KULLANICILARIMIZIN EVDE GEÇİRDİĞİ ZAMANLARI DAHA DEĞERLİ VE KEYİFLİ KILMAK ADINA DİJİTAL PLATFORMLARIMIZDA BİRBİRİNDEN FAYDALI VE EĞLENCELİ İÇERİKLER SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ. ŞİMDİ DE FİZY VE TV+ İLE İLE #EVDEHAYATVAR KAMPANYAMIZ KAPSAMINDA, ÜLKEMİZİN DEĞERLİ MÜZİSYENLERİNİ EVLERİNDEN VERECEKLERİ CANLI KONSERLER İLE MİLYONLARLA BULUŞTURUYORUZ. HAYATI EVLERE GETİRMEYE DEVAM EDECEK VE GÜZEL VAKİT GEÇİRMEK İSTEYEN HERKESE UNUTAMAYACAKLARI ANLAR YAŞATACAK. BU DÖNEMİ BİRBİRİMİZE KALBEN SARILARAK HEP BİRLİKTE AŞMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.

fizy ve TV+ milyonlarca eve müzikle hayat katıyor

Turkcell hayatın evde sürdüğü bugünlerde herkese iyi gelecek projelerine yenisini ekledi. #EvdeHayatVar konserlerinde ünlü sanatçıların evden gerçekleştirdiği performanslar fizy ve TV+’tan yayınlanıyor.

Dijital operatör Turkcell, #EvdeHayatVar çağrısıyla uyumlu şekilde herkesin iyi zaman geçirmesi için seçenekler sunmaya devam ediyor. fizy ve TV+ her akşam ünlü sanatçıların evlerinden verdikleri konserleri yayınlamaya devam ediyor. Can Ozan ve Tepki gibi yeni dönemin öne çıkan isimlerinin yer aldığı performans serisi bu akşam 21.30’da Simge ile devam edecek. Konserler fizy ve TV+ uygulamalarında izlenebilecek.

Ataç Tansuğ: “Hayatı evlere getirmeye devam edeceğiz”

Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, “Kullanıcılarımızın evde geçirdiği zamanları daha değerli ve keyifli kılmak adına dijital platformlarımızda birbirinden faydalı ve eğlenceli içerikler sunmaya devam ediyoruz. Şimdi de fizy ve TV+ ile ile #EvdeHayatVar kampanyamız kapsamında, ülkemizin değerli müzisyenlerini evlerinden verecekleri canlı konserler ile milyonlarla buluşturuyoruz. Hayatı evlere getirmeye devam edecek ve güzel vakit geçirmek isteyen herkese unutamayacakları anlar yaşatacak. Bu dönemi birbirimize kalben sarılarak hep birlikte aşmak için çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211