banner3088

Gönlüne Yaz Beni Yârim Dijital Platformlarda

İlçemiz müzik öğretmenlerinden İbrahim Orçin'in “Gönlüne yaz beni yârim” adlı single çalışması tüm dijital platformlarda yayında!

Söz ve Müziği Hilal Demirdağ ve İbrahim Orçin’e ait olan ‘Gönlüne yaz beni yârim’in yönetmenliğini Serkan Vatansever üstlenirken şarkının Düzenleme / Aranje & Mix: Ozan Akyüz tarafından yapıldı. By Aytaç etiketiyle ilk single çalışmasını çıkaran Orçin sevenlerini eğlendirecek bir parçaya imza attı.

Gönlüne yaz beni yârim’in çıkış serüvenini anlatan Orçin “2017’de ortaya çıktı ve sahnede ilk seslendirdiğimde gelen güzel olumlu tepkiler üzerine parçayı stüdyoya soktuk.2018 Mayıs ayında klipini çektik ama,parçanın bir sonbahar-kış şarkısı olduğunu düşünüp Ekim ayında yayınlanmasına karar verdik.Yapımcılığını byAytaç prodüksiyon üstlendi.Her kesime hitap eden sözleri ve müziği ile insanların kendinden bir parça bulabileceği bir eser oluştu.Klipin çoğu Silivri’den kareler içermekte ve dolayısıyla adeta bir Silivri tanıtım klipi gibi de düşünülecek, şarkımızın müzik severlere hayırlı olmasını diliyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 00:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3212