banner3088

Nice yıllara Küçük Ermiş

Silivri’mizin yakından tanıdığı tabiri caizse küçük gazeteci Son Baskı Gazetesi Genel Koordinatörü, Yörünge Gazetesi İmtiyaz Sahibi İrfan Ermiş’in küçük oğlu Alparslan Ermiş, dün akşam bir mekanda arkadaşlarıyla 19. yaş gününü kutladı.

Nice yıllara Küçük Ermiş

30 Ağustos 1994’te Samsun’da doğan Ermiş, “Bugün benim için iki sebepten dolayı çok büyük bir gündür. Ve bugünde doğduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Birincisi kutlu 30 Ağustos Zaferi ve bu günde bana değer veren arkadaşlarımla her yıl hep birlikte olmanın sevinci kalbimde. Burada olan kardeşlerime çok teşekkür ederim. Beni bu mutlu günümde kırmayarak yanımda oldular.Tekrar tekrar sizlere teşekkür ederim. Ayrıca benim yanımda işlerinden dolayı olamayan ama sosyal paylaşım sitelerinden, telefonla doğum günümü kutlayan arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim. Saygı değer AK Parti 3. Bölge Milletvekili Tülay Kaynarca’ya da bugünde beni unutmadığı için çok teşekkür ederim” diyerek bir konuşma yapan Ermiş’e daha sonra annesi de katılarak yanında oldu.

Bizde Silivri Haber Ajansı olarak genç kardeşimizin doğum gününü kutlar, sağlıklı, mutlu ve huzur bir yaşam geçirmesini dileriz.
 
Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2012, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212