banner3279

Marmaraereğlisi’nde satranç rüzgarı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın katkılarıyla belediye düğün salonunda düzenlenen 2017 Tekirdağ Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Turnuvası’na ev sahipliği yaptı.Turnuva Belediye...

Marmaraereğlisi’nde satranç rüzgarı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın katkılarıyla belediye düğün salonunda düzenlenen 2017 Tekirdağ Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Turnuvası’na ev sahipliği yaptı.

Turnuva Belediye Başkan yardımcısı İrfan Tütün’ün yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Marmaraereğlisi Belediye Düğün Salonunda iki gün süren turnuva sonrasında Turnuvada başarılı olan okulların Kupaları Belediye Başkan yardımcısı İrfan Tütün, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cem Bursalı ile Zabıta Müdürü Ufuk Bozan tarafından verildi.

Satranç turnuvası Başhakemi Mehmet Vardar turnuva sonrasında yaptığı konuşmasında, ” Turnuvamız İki gün boyunca huzur içerisinde geçmişse ben mutluysam, hakem arkadaşlarım mutluysa, öğrenciler mutluysa, veliler mutluysa, antrenörleri mutluysa, öğretmenleri mutluysa zevk almışlarsa ve bu turnuva burada sorunsuz bir şekilde tamamlanmışsa yaptığı ev sahipliği ve spora verdiği desteklerinden dolayı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a teşekkür ediyorum” diyerek turnuva sonrasındaki mutluluğunu dile getirdi.

Marmaraereğlisi Belediye Başkan yardımcısı İrfan Tütün yaptığı turnuvanın kapanış konuşmasında, "Öncelikle değerli üstat Sayın Vardar’a burada bu uğraşı veren Hakem arkadaşlara, siz değerli velilere, benimle bu yolda var olan arkadaşlarıma tabii ki geleceğimizin bütün teminatı olan öğrenci kardeşlerimin hepsine Belediye Başkanımız İbrahim Uyan adına teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
huzursuz memo
huzursuz memo - 3 yıl Önce

marmara ereğlisinde işlere fazla el atamadığı için huzurlu geçmiş turnuva.eskiden kolejinde çalışanlar mahkeme yolu ile haklarını aldılar.sonra satranca soyundu ortalık birbirine girdi.davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş.

banner3205

banner3211

banner3152

banner3196