banner3088

Merhaba Baba


Bugün sana gizli tuttuğum söyleyemdiğim şeyleri yazmaya karar verdim.Hergün farklı yazan kalemim bugün senin için yazıyor.

Çocuklar her zaman annelerine daha yakın gözükürler.Öyledir de ama baba denildi mi yürekleri başka çarpar çocukların.Baba koruyucudur,kahramandır,kimsenin yaklaşamadığı bir dev adamdır.Belki çok gösterilmez babaya duyulan sevgi ama en çokta babadan gelen sözler acıtır evlatların yüreklerini.

Canım babam,22 yaşında kocaman kız oldum ama hala sensiz kalmaktan,senden uzaklaşmaktan o kadar çok korkuyorum ki.Sen olmadığın zamanlar dünyanın en savunmasız insanıymışım gibi hissediyorum kendimi.Issız bir çöle terkedilmiş gibi.Beni asla terk etme olur mu babam ? 50 yaşıma 70 yaşıma gelsem bile biliyorum ki ben bir tek sensin yanında güvende hissedeceğim kendimi.

“Ben dünyanın en şanslı çocuğuyum biliyorum.Çünkü benim babam dünyanın en anlayışlı insanı “ diye kabartıyorum ben yüeğimi.Beni affet babam sana söyleyemediğim hala da söylemekten çekindiğim sözler,göstermekten çekindiğim sevgim için affet.Ama şunu asla unutma elimi kalbime koyduğumda,senin her canın yandığında babam diye bağırıyor kalbim..

BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN BABAM…

 
YORUM EKLE

banner3205

banner3152

banner3197

banner3196