banner3088

Neredesiniz?

Dün 19 Mayıs’ı 96.yılında biz kutladık. Sabah kalktık koşa koşa Atatürk Anıtına gittik, benim gibi düşünenler de oradaydı. Tek tek sayalım 30/40 kişi ya var ya yok, sabah erken saat kalkamamıştır insanlar dedim, Silivri Stadındaki kutlama programına katıldım. Yanıldığımı, iyi niyetli düşüncemde yanıldığımı anladım. Vah ne kadar yazık…

Stat bomboş desem yeridir. Haberin fotoğraflarından ve videosunu izleyerek ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

Kurtuluş meşalesinin tutuşturulduğu tarih, dirilişin başlangıç noktası olan bu tarihte gençliğimiz evinde uyuyor! İktidarı yerden yere vuranlar uyuyor! Hani sizin Atatürk sevginiz? Hani nerde sizin Vatan Sevdanız? Hani nerde Bayrak aşkınız?  Yalan mıydı savunduklarınız? Uğruna canların feda edildiği bu vatanı bu kadar mı seviyordunuz? Yazık çok yazık! üzüldüm…

Oysa ki böyle  mi olmalıydı ?,herkes TÜRK bayrağını eline kapıp gelmeliydi, O Silivri stadını İstiklal Marşımız okunurken inletmeliydik,yavrularımızın gösterilerini avuçlarımız patlayana kadar alkışlamalıydık,Bravo diye haykırmalıydık.

Demek ki klavye kahramanlığıyla olmuyormuş vatan sevdası, bayrak sevdası, Atatürk sevdası… Şimdi merak ederek soruyorum sizlere, o sosyal medya hesaplarına bağımlı olmuş sizler, bizler, boy boy Türk bayraklarını Atatürk posterlerini, 19 Mayıs’ı simgeleyen grafikleri sayfalarında paylaşanlar çok mu zordu? 19 Mayıs’ı sanal değil de gerçekte yaşasaydık olmaz mıydı?

Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan uğruna canını vermiş, kanını vermiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Hala içerisinde gençlik ruhunu kaybetmemiş tüm okuyucularımın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

Aslıhan Seda Sezen Solmaz’ı ,Aslıtolia Dans ismini Silivri’de yaşayan herkes çok iyi tanır.Dün ki 19 Mayıs gösterilerinde ,ekibi yine harika bir gösteri hazırlamıştı.Gençlerimizi internet bağımlılığından bir nebzede olsa uzakta tutup ,izleyenlere kendilerini ayakta alkışlatabiliyorlar ya…Tebrik ediyorum sizleri..Çok güzel ve çok özel bir gösteri sunduğunuz için …Her geçen gün başarı grafiğinizi yukarılara taşıdığınız için … 

Son günlerde kendisini Silivri Haber Ajansı (SHA) personeli olarak tanıtıp çeşitli kurum ve kuruluşlar giderek bilgi paylaşımı ve ilan reklam ve para talep ettiklerini öğrenmiş bulunuyorum. Sizlerden isteğim bu gibi durumda karşılaşırsanız lütfen bizlere ulaşın (2127280001)

2009 yılından bu yana kalite çıtasını hep yükselten olduk, olmaya da devam edeceğiz. Yayın politikamızdan ödün vermeden “SHA yazdıysa doğrudur” imajını asla sarsmadan, kimsenin elemanı olmadan, sahada haberin peşinde olmaya, her zaman taze ve güncel haberler vermeye devam edeceğiz. El etek öpmeden, büyüklerimize saygı, küçüklerimize sevgiyi eksik etmeden, çamur at izi kalsın mantığından uzak,  “HABERCİLİK” yapmaya devam edeceğimize bir kez daha söz veriyoruz.

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211