banner3279

Çarşıda çadır karışıyor: Kutlu’dan Işıklar’a “çivi” cevabı

Adalet ve Kalkınma Partisi Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın geçtiğimiz günlerde göstermiş olduğu tepkiye karşı tepki ile cevap verdi: “Allah’tan kendilerinden yardım istemedik”

Çarşıda çadır karışıyor: Kutlu’dan Işıklar’a “çivi” cevabı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak Adalet ve Kalkınma Partisi’nin standının kuruluş şekline tepki göstermiş, “Belediye’ye söylense uygun biçimde oraya monte edilirdi” demişti. Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Rıfat Kutlu da yine sosyal medya hesabı üzerinden “Belediye Başkanı’nın ‘Halkın parasıyla yapılan kaldırımları bozuyorlar, bize söyleselerdi uygun bir biçimde yapardık’ söyleminden hemen sonra ‘Evet’ çadırının tam karşısına 2 adet Hayır tabelası aynı kaldırımlara çakıldı. Hem de her ayak 4 adet çiviyle... Allahtan kendilerinden yardım istemedik, zira biz 1 çiviyle hallettik.” diyerek Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a cevap niteliğinde bir paylaşımda bulundu. Kutlu ayrıca Silivri Belediyesi’nin ilçenin yolları konusundaki uygulamalarına da tepki gösterdi.

Kutlu’nun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım şu şekilde:

İlk fotoğraf Evet çadırının, diğer fotoğraflar hayır tabelasının...

Geçtiğimiz günlerde Silivri Belediye Başkanı; "Halkın parasıyla yapılan kaldırımları bozuyorlar, bize söyleselerdi uygun bir biçimde yapardık" söyleminden hemen sonra Evet çadırının tam karşısına 2 adet Hayır tabelası aynı kaldırımlara çakıldı. Hem de her ayak 4 adet çiviyle... Allahtan kendilerinden yardım istemedik, zira biz 1 çiviyle hallettik.

Demek ki asıl rahatsızlık kaldırım delmek değilmiş. Eğer öyle olsaydı daha kötüsünü kendileri yapmazdı.

Vel hasılı Biz zarar verdiğimiz taşların gerekirse parasını veririz de, siz halkın parasıyla yaptığınız bu yolların hesabını nasıl vereceksiniz?

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 17:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdinc
Erdinc - 3 yıl Önce

Hayırdır yorumları neden yayınlamıyorsunuz ? Talimatmı var ?

Cihan koksal
Cihan koksal - 3 yıl Önce

Silivri pirimemet paşa ilkokulun sokak yollari camur icinde sanki şantiye de yürüyoruz.Belediyenin önü temizde okulun yollari neden şantiye alani birde çocuk resmi koyup gelecek icin hayir yazisi yaziyorsunuz.sizler geleceğimiz cocuklarin 2017 sinde silivride yasamak guzel yazilariyla ,köprülere şu kôyde bu güzel gel günbatimi izle afişleri yazmak yerine her sabah okulun arkasindaki yoldan yürü gecen arabalar camura bulasin seni de ozaman gör silivride yasamak guzelmi.

banner3205

banner3197

banner2252

banner3196