banner3088

Değirmenci ve ekibi İmamoğlu için DSP'den istifa etti

Selami Değirmenci ve bir grup arkadaşı, DSP Genel Merkezi'nin Ekrem İmamoğlu'nu desteklemeyeceğini açıklaması üzerine partiden istifa etti.

Değirmenci ve ekibi İmamoğlu için DSP'den istifa etti

Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa ettikten sonra Demokratik Sol Parti'ye geçerek 31 Mart 2019 seçimlerinde Silivri Belediye Başkan Adayı olan Selami Değirmenci ve bir grup arkadaşı; DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ın "23 Haziran seçiminde Ekrem İmamoğlu'nu desteklemeyeceklerini" açıklaması üzerine partiden istifa etti.

Selami Değirmenci ile birlikte DSP'den istifa eden isimler şu şekilde: Serkan Akbulut, Tayfun Zeki Şahin, Figen Çallı Yılmaz, Ayten Yapıcı, İskender Oruç, Şerafettin Demirkaya, Emine Turgut

supersilivri.com
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş Rıza
Vatandaş Rıza - 1 yıl Önce

Sizin yüzünüzden CHP Silivri de kaybetti. Hani lider olacaktın Sn. Değirmenci? Anketler seni gösteriyordu? Şimdi de kaybettirdigin eski partinemi döneceksin yoksa? Bu yaşta oyalanacak başka meskalenmi yok? 70 yaşında istikbal pesindemisiniz, anlamadım..

İzzet Yılmaz
İzzet Yılmaz - 1 yıl Önce

Dsp İstanbul başkan aday adayı bu haksızlığa karşı yapılacak Olan seçimde yine haksızlık olacak nasılsa diyerek aday olmuyorum ve Dsp genel başkana uzatılan mikrafonda evet aday çıkarmıyoruz ama bilsinlerki Atatürk e inanan ve Atatürkn partisinin arkasında olduğumuzu partililerimize ve halkımıza nurdan söylüyoruz dedi istifa etmesine gerek yoktu selami beyin daldan dala konmanın bir anlamıyok. Ne yazikki menfaat uğruna herşey yapılıyor partililerde kürkçü dükkanı değil. Dön dolaş gel

T.Çevik
T.Çevik - 1 yıl Önce

Silivriyi CHP'ye aldırmamak için oyları böldünüz şimdi chp diyorsunuz.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu .

Barış
Barış - 1 yıl Önce

Bu adam nasıl utanmadan sokakta yürüyebiliyor acaba...

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211