banner3088

Işıklar’dan AK Parti standının kuruluş şekline tepki

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından Uğur Mumcu Meydanı’nda açılan standın kuruluş şekline tepki geldi. Işıklar, kaldırım taşları delinerek kurulan stant için “Belediye ye söylense uygun biçimde oraya monte edilirdi” dedi.

Işıklar’dan AK Parti standının kuruluş şekline tepki

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından Uğur Mumcu Meydanı’nda açılan standın kuruluş biçimine tepki gösterdi. “80 milyonun tamamı eşittir, kardeştir hiçbiri eksik değil tamdır” diyen Işıklar, kaldırım taşları delinerek kurulan stant için de “Belediye ye söylense uygun biçimde oraya monte edilirdi” dedi.

Işıklar’ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım şu şekilde:

İlk günden beri söylüyorum Evet diyende Hayır diyende bizim insanımız 80 milyonun tamamı eşittir kardeştir hiç biri eksik değil tamdır. Referandum propagandaları başlarken dileğim gerginlik olmasın ve Silivrinin hoşgörü ortamı zarar görmesin idi.Çarşı meydanına stand kurulabilir bu normaldir,ama onu yere çakarak o kaldırım taşlarını delmek kırmak nasıl bir duygudur gerekçesi nedir anlamış değilim,Belediye ye söylense uygun biçimde oraya monte edilirdi.Bu anlayış Silivriye yakışmıyor. Bu halkın parasıyla yapılmış kaldırımların üstüne çakılan çadıra bakıp ta kaç kişi evet diyecek..”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türker Gürcalın
Türker Gürcalın - 3 yıl Önce

Ak gençlik 15 temmuz'un sorumlusu sizsiniz cezasını herkes çekti bırakın bu mağdur ayaklarını.Ne istedinizde vermedik , bitsin bu hasret diyen bakanlarınız var sizin.Tsk yı bitirdiniz ergenekon, balyoz dediniz şerefli namuslu,şanlı Türk askerlerini iğrenç iftiralarla içeri tıktınız bir kezde kabul edin aıçtık batırdık diyin. Bir adamın arkasını güvene alması için çocuklarımın geleceğini sizin zihniyetinize teslim edemem.

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Makam aracından inip bi silivriyi gez başkan, özellikle kale mahallesi sağlam ne kaldırım ne yol var her yer çamur önce yapman gerekeni yap sonra küçücük deliğe takıl bence.

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Iki kaldırım tasin lafı da olur da ,8 yıldır aynı cukurlardan atlarak yolda yürümek veya araçla geçmekten bıktık be başkan.

Ak gençlik
Ak gençlik - 3 yıl Önce

Sayın başkan gerekçesi halkımızı refaha ve güçlü bir türkiye yolunda emin adımlarla ilerlemesine destek olmaya çagırmak sen 4 tane parke taşına takılıyorsun standı kaldırınca delikler kapatılır ama 15 temmuzda yüregimizde açılan yara ancak evet demekle kapanır....

Ak gençlik
Ak gençlik - 3 yıl Önce

Klasik chp zihniyeti fazla yorum yapmaya gerek yok ne yapsakta dogruya egri dersiniz

silivri34
silivri34 @Ak gençlik - 3 yıl Önce

gerçekleri söyleyince hemen klasik chp oluyor dimi bu işin chp si mhp si yok arkadaşım siz bu memleketi bu hale getirdiniz hala mağdur edebiyatı yapıyorsunuz belediye başkanınızın damadı fetö den içeride neye evet dememizi istiyorsunuz hala

aynur
aynur - 3 yıl Önce

Obalarimiza laf solemeyim ne mutlu turkumdiyene baskan

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Engelleyemiyeceksiniz !

mustafa k
mustafa k - 3 yıl Önce

klasik akp zihniyeti ben yaptım oldu.güç zehirlenmesinden şımarıklık.


banner3205

banner3197

banner3153

banner3196