banner3088

İYİ Parti kongresi gerçekleştirildi

İki ay önce mevcut başkanın görevden alınmasıyla İYİ Parti Silivri İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Refik Bek, gerçekleşen 2. Kongreye tek aday olarak girerek seçilmiş başkan oldu.

İYİ Parti kongresi gerçekleştirildi

İYİ Parti Silivri 2. Olağan Kongresi bugün Ünsal Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.  Kongreye; İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Prof.Dr. Murat Karaman, İlçeden Sorumlu İl Yöneticisi Orhan Can, CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Silivri Hacıbektaşlı Veli Cemevi Başkanı Süheyl Kırkıcı,  İYİ Parti Çatalca İlçe Teşkilatı yöneticileri, Ortaköy Belediye eski Başkanı Erdinç Tabak,   Silivri Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Çalışkan, Silivri Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer ve partililer katıldı.

Kongrede konuşan İlçe Başkanı Ahmet Refik Bek, ” Çizgisi ile birçok kişiye cesarete veren, 31 Mart yerel seçimlerinde yaptığımız ittifakta Sayın Genel Başkanımız cesurlara öncü oldu. Biliyorsunuz cesurlar hareketinden sonra bir iki parti daha kurulma teşebbüsüne geçti ve  şu anda bir tanesi kurulma aşamasında inşallah cesurlar hareketi olarak Genel Başkanımız Meral Akşener’in başlattığı bu yürüyüş sayesinde  Türkiye’nin markus talihi değişerek inşallah önümüzdeki dönem Türkiye fabrika ayarlarına dönüp tekrar parlamenter sisteme geçeceğiz. Burada mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Bugüne kadar seçimlerde iş birliği yaptığımız Millet İttifakı ortağımız CHP ile bundan sonra da Genel Başkanımızın dediği gibi aynı yolda yürümeye devam edeceğiz. Biz Türkiye’nin menfaatleri için Silivri’nin menfaati için herkes ile yol yürürüz. Yanlışlara yanlış, doğrulara doğru deriz. İYİ Parti Türkiye’nin Birleştirici gücü biliyorum hep aynı örneği yine burada da vermek istiyorum Türkiye’de herkesin ikinci takımı Beşiktaş, Türkiye’de herkesin ikinci partisi İYİ Parti diyorum. Ümit ediyorum Türkiye’de İYİ Partiyi birinci parti yapma konusunda her türlü çalışmaları azim ve gayretle çalışarak bunu başarmak istiyoruz. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra yapılan seçimlerde Ahmet Refik Bek yeniden İlçe başkanlığına seçildi. İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı yönetimi ve İl Delegeleri ise aşağıdaki şekilde oluştu.


YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196