banner2920

Karagülmez: ''Birinciliği Kaptırmayacağız!''

AK Parti Cumhuriyet Mahallesi Teşkilatı'nın eski ve mevcut yönetim kurulu üyeleri, Fatih Çarşı Lokantası'nda düzenledikleri kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Karagülmez: ''Birinciliği Kaptırmayacağız!''
AK Parti Cumhuriyet Mahallesi Başkanı Duran Karagülmez, “AK Parti, bugüne kadar her seçimde mahallemizde 1. parti olmayı başardı. 2014 yerel seçimlerinde de 1.liği kimseye kaptırmayacağız ve seçimleri kazanacağız” mesajını verdi.

AK Parti Cumhuriyet Mahallesi Teşkilatı’nın eski ve mevcut yönetim kurulu üyeleri, Fatih Çarşı Lokantası’nda düzenledikleri kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti Silivri İlçe Başkan Yardımcıları Rıfat Kutlu ve Yavuz Bayram, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Türker, Mehmet Çaylak, Şerif Eroğlu, AK Parti Cumhuriyet Mahallesi Başkanı Duran Karagülmez, Cumhuriyet Mahallesi eski muhtarı Salih Yakar, AK Parti Cumhuriyet Mahallesi Teşkilatı’nın eski ve mevcut yönetim kurulu üyeleri katıldı.

YİNE BİRİNCİ OLACAĞIZ

Toplantıda konuşan AK Parti Cumhuriyet Mahallesi Başkanı Duran Karagülmez, AK Parti’nin her seçimde mahallelerinde 1. parti olduğunu hatırlattı. Bu unvanı çalışarak hak ettiklerini ve başarılarını 2014 yerel seçimlerini kazanarak taçlandırmak istediklerini vurgulayan Karagülmez, “AK Parti, bugüne kadar her seçimde mahallemizde 1. parti olmayı başardı. Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan hemşehrilerimiz her seçimde partimize sahip çıktı, destek verdi. 2014 yerel seçimlerini kazanarak Silivri halkına hak ettiği hizmetin verildiği dönemi yaşatacağımıza inanıyorum. 2014 yerel seçimlerinde de 1.liği kimseye kaptırmayacağız ve seçimleri kazanacağız.” mesajını verdi.

EMANETİMİZİ GERİ ALACAĞIZ


AK Parti Cumhuriyet Mahallesi eski Başkanı, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Türker de konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Siyasette başarının ekip ruhuyla ortaya çıktığını ve kalıcı başarının ekip çalışmasıyla devam edeceğinin belirten Türker, “Silivri’de seçimleri kazanmamamız hiç hiçbir neden yok. Birbirini seven, anlayan, güç birliği sağlayan, deneyimli bir teşkilat olarak 2014’te emanetimizi geri alacağız” dedi.

KARAKAŞ’TAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Toplantıyı düzenleyen Mustafa Türker ve Duran Karagülmez ile toplantıya katılanlara teşekkür eden AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “Silivri’nin geleceği için önümüzde 2014 yerel seçimleri gibi bir fırsatımız var. Bu fırsatı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Bizim dönemimizde sunulan hizmetler de, mevcut yerel yönetimin başarısızlığı da ortada. Silivri, 2014 seçimlerinde sadece belediye başkanı ve meclis üyelerini seçmeyecek, tarihi bir fırsatı değerlendirecek. Yerel seçimleri içimizdeki adaylık yarışı olarak görmediğimiz, birlik ve beraberliğimizi koruyarak hazırlandığımızda 2014 yeni bir zaferin tarihi olacaktır.” dedi.  
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2012, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2251