banner3088

Seçim sandıkta kazanılır

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı Seçim İşleri Komisyonu, sandık esaslı seçim çalışmalarına başladı. Seçim İşleri Komisyonu ilk toplantısında “Seçim sandıkta kazanılır” mesajını verdi.

Seçim sandıkta kazanılır

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı Seçim İşleri Komisyonu, İlçe Başkanı Metin Karakaş başkanlığında toplandı. İlçe Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Av. Naif Yıldızlar, Filiz Güler, Orhan Aksu, Aydın Karabina, Şerif Eroğlu ve Esma Tüfekçi Zorer’den oluşan komisyon, sandık esaslı seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Olası her seçim için sandık koordinatörleri, okul sorumluları, kat sorumluları, sandık başkanları, sandık müşahitleri gibi kadroların tespiti, güncellemesi ve yeniden yapılandırılması çalışmalarını başlatan komisyon, “Seçim sandıkta kazanılır. Yarın bir seçim olsa kadrolarımızla bu sürece hazırız” mesajını verdi. 

TEŞKİLATIMIZ SEÇİME HAZIR

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş da, AK kadroların olası her seçim gününü yarın olarak gördüğünü ve buna hazırlıklı olduğunu söyledi. İlçe yönetiminden sandık müşahitlerine, köy ve mahalle başkanlarından kat sorumlularına kadar teşkilattaki herkesin üzerine düşen görevi bildiğini belirten AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “Sandığın önemini biliyoruz. Yerel seçimlerde kurulacak sandığın teşkilatımız veya kişiler için değil Silivri için öneminin, taşıdığı tarihi fırsatın farkındayız. Her partilimizle teşkilatımız seçime hazır” dedi.  


Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2012, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2253