banner3088

"Türkiye’mize ve demokrasimize hayırlısı olsun"

AK Parti'de bir çok görevlerde bulunan ve geçtiğimiz haftalarda istifa ederek Gelecek Partisine geçen Metin Karakaş, Genel Başkan seçilen Ahmet Davutoğlu ile ilk fotoğrafını paylaştı.

"Türkiye’mize ve demokrasimize hayırlısı olsun"

AK Parti'de Silivri Belediye Başkan Yardımcılığı, İBB Meclis Üyeliği, İlçe Başkanlığı ve İl Yönetim Kurulu Üyeliği gibi bir çok önemli görevlerde bulunan bölgemiz siyasetçilerinden Metin Karakaş, geçtiğimiz hafta partisinden istifa ederek Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisine katılmıştı. 12 Aralık'ta resmi başvurularını gerçekleştiren Gelecek Partisinin kurucular kurulunda yer alan Karakaş, bugün gerçekleşen toplantıda parti yönetimi, disiplin ve etik kurulu seçimlerinde oy kullandu. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla bilgilendirme yapan Karakaş: "GELECEK Partisi olarak toplantımızı yaptık..Yönetim kadrolarını oluşturduk..Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in manevi huzuruna çıkarak çelenk sunma merasimini gerçekleştirdik..Türkiye’mize ve demokrasimize hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serhan küçük
Serhan küçük - 4 ay Önce

Açık ve net söylüyorum daha bize verdiği sözü tutmayan adam bugün siyaset adına herkese yalan söyleyerek vaadlerde bulunur ve insanlar buna inanır önce verdiğin sözleri yerine getir bizde piyasada böyle adamlar siyaset yapmalı diyelim ki şuan sizin siyasetiniz verdiğiniz sözler gibi KOCA BİR YALAN

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196