banner2836

Volkan Yılmaz” Kimsenin şüphesi olmasın”

Cumhur İttifakı adayı olarak MHP Silivri Belediye Başkan Adayı olan Volkan Yılmaz, “Omuzlarımdaki yükün manevi ağırlığının bilincinde Silivri'ye layık olacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” mesajını yayınladı.

Volkan Yılmaz” Kimsenin şüphesi olmasın”

Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olarak MHP'den Silivri Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Volkan Yılmaz sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

Yılmaz, mesajında “Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleri ile Cumhur İttifakının Silivri adayı olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Omuzlarımdaki yükün manevi ağırlığının bilincinde Silivri'ye layık olacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” İfadelerini kullandı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akın
Akın - 6 ay Önce

Yazık ...silivri akparti ilçe teşkişatı için çok büyük bi hakaret bu...ilçe başkanının derhal istifa etmesi gerekir...yani reis şunu demek istemiştir..silivride akpartiden bu göreve layık adam gibi bi aday yok.....adaya daylarının hepsi bu iş için yetersiz demek istedi....

Bilirkişi
Bilirkişi - 6 ay Önce

Ya bırak be kardeşim. Senin partinin silivri de aldığı oy oranı %5 ile %10. Kimi kucaklıyorsun.

Harun
Harun - 6 ay Önce

CHP troller iş başında. Yok MHP ak parti ile kavgaliymis yok hizmet gelmesin mis CHP ne yaptı 10 yıldır aynı başkan ne yaptı silivriye iki taş döşeme iki süs iki sanatçı ohh ne rahat. Kurtaracağız silivriye hizmetsizlikten Volkan beyi el ele belediye başkanı yapacağız. CHP HDP ile el ele ötesi varmı çıkmış ak parti ile MHP bin arasını bozmaya çalışıyorsunuz.chp ne yaptı silivriye herkes herşeyi görüyor.

can
can - 6 ay Önce

chp hayırlı olsun akp de iş bankası önünde saldırdıkları mhp kadın kolu ve başkanına eşine çalışsınlar

Bilirkişi
Bilirkişi - 6 ay Önce

Ben bir Ak parti mensubu olarak bu karardan hiç de memnun değilim. Ve benim partimin bu kadar yetersiz olduğunu da düşünmüyorum. Bizim Ak parti olarak son secimde aldığımız oy oranı %42. Bu kadar yüksek bir oran, Mhp nin % 5-10 ile nasıl değişebilir. Varsa bu konuda br fikri olan aciklasin bi zahmet.

Cumhur
Cumhur - 6 ay Önce

İttifaka uyan kazanır bunun osu busu yok net.

fahrettin
fahrettin - 6 ay Önce

Akp işin içinde olmasaydı bizim oylar sizindi

Bayram
Bayram - 6 ay Önce

Dışarıdan aday süper ya oyunu chp ye verecektim ama şimdi bu vatandaşa verecem bu oyuna gelmeyin akp nin amaci silivriye yatırım gelmesin. Eğer yatırım istiyorsanız oyunuzu volkana atacaksınız gerisi boş.o kadarr.


SIRADAKİ HABER

banner2786

banner2833

banner2251