"Birini arayabilir miyim?" diyerek telefonu aldı, bir daha geri gelmedi

Arnavutköy'de bir bakkala giren genç, elindeki kağıdı kasada oturan yabancı uyruklu kişiye uzatarak telefonunu kullanmak istedi. Telefonu aldıktan sonra bakkaldan çıkan şüpheli bir daha geri dönmezken, ilginç telefon hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Arnavutköy’de bir bakkala giren genç, elindeki kağıdı kasada oturan yabancı uyruklu kişiye uzatarak telefonunu kullanmak istedi. Telefonu aldıktan sonra bakkaldan çıkan şüpheli bir daha geri dönmezken, ilginç telefon hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay Arnavutköy Anadolu Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerindeki işletmeciliğini yabancı uyruklu bir kişinin yaptığı bakkala geldi. 20’li

yaşlarda bir kişi, kasada oturan şahsa elindeki kağıdı uzatarak, telefonunu kullanıp kullanamayacağını sordu. Bakkal sahibi ise telefonu karşısındakine verdi. Ardından telefonu alan şahıs cihazı kullanıyormuş gibi yapıp dışarı çıktıktan sonra geri dönmedi. Dükkan sahibi ise, arkasından bakakaldığı adamın dönmemesi üzerine telefonunun çalındığını anladı. İlginç telefon hırsızlığı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN