Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: 'Mesut Yılmaz'a Allah'tan rahmet, ailesine baş sağlığı diliyorum'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz'ı ne yazık ki kaybettik. Kendisi bir süredir yoğun bakımda tedavi görüyordu. Durumunu yakından takip ediyorduk. Yılmaz'a Allah'tan rahmet sevenlerine ve ailesine baş sağlığı diliyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz’ı ne yazık ki kaybettik. Kendisi bir süredir yoğun bakımda tedavi görüyordu. Durumunu yakından takip ediyorduk. Yılmaz’a Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türk Dünyası Sağlık Bilim Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıda konuşmadan önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Mesut Yılmaz için ailesine başsağlığı diledi. Bakan Koca, “Az önce aldığımız acı haber için üzüntülerimi ifade etmek istiyorum. Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz’ı ne yazık ki kaybettik. Kendisi bir süredir yoğun bakımda tedavi görüyordu. Durumunu yakından takip ediyorduk. Yılmaz’a Allah’tan rahmet, sevenlerine ve ailesine baş sağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN