banner3088

Somon DNA ile cildinizi yenileyin

Somon balığı sütünden elde edilen somon DNA’sı ile cildin kendini yenilediğini ve gençleştiğini belirten Estetik ve Güzellik Uzmanı Güler Yıldırım, "En etkili anti-aging yöntemlerden biri olan somon DNA’sı, hacminin 10 bin katı suyu...

Somon DNA ile cildinizi yenileyin

Somon balığı sütünden elde edilen somon DNA’sı ile cildin kendini yenilediğini ve gençleştiğini belirten Estetik ve Güzellik Uzmanı Güler Yıldırım, "En etkili anti-aging yöntemlerden biri olan somon DNA’sı, hacminin 10 bin katı suyu tutarak, derinin nem dengesini sağlar. Yıpranan ve kuruyan ciltleri tedavi eder. Sarkma başlangıcındaki derin kırışıkları önler. Yılların birer kanıtı olan göz çevresinde oluşan kazayağı kırışıklıkların, gözaltı torbalarının, alındaki ve dudak kenarındaki çizgilerin oluşumunu önler" dedi.

Medikal Estetik ve Güzellik Uzmanı Güler Yıldırım, yıllara meydan okuyan kadınların, kırışıklıkları somon sütüyle durdurabileceklerini belirterek, "Cilt yenilenmesine üstün yaklaşım sunan cilt yenileme protokolüdür. Bu protokol cilt yapısını destekler, güçlendirir ve derinlemesine cilt nemlendirici sağlar. Kolajen ve elastin simülasyonu ile cildin sıkıldığını elastikiyetini ve parlaklığını artırır. UVB nedeniyle oluşan radyasyon hasarını engeller. Etkin cilt yenilenmesi ve yapılandırması sağlar. Somon sütünden elde edilen insan DNA’sına çok yakın polimerize DNA’dır. Hasarlı tembel hücreleri tedavi etmede ve bağ dokusunu yeniden yapılandırma yara, yanık, sıkar ve çatlak tedavilerinde hızlı etkileşim göstermektedir. Ciltte oluşan kırışıklıkları azaltma ve cilt altı yağ dokunun azalması nedeniyle oluşan sarkmaları önleme ve iyileştirme özelliğine sahiptir. Güneş ışınlarının oluşturduğu serbest rakilleri yok eder. Dokunun nem tutma kapasitesini artırmayla birlikte yaşlılığa bağlı nem oranı düşmüş ciltlerde kullanılır" ifadelerini kaydetti.

Güzellik Uzmanı Güler Yıldırım, somon sütünden elde edilen DNA ile ilgili şu bilgileri verdi:

"2.5 cc flakonlarda jel kıvamında bulunurlar. İçeriğinde yoğun B vitamini komleksi bulunur yüksek hücre aktivasyonu etkisi gösterir. Yaşlılık karşıtı güçlü nemlendiricidir. Güneş hasarına karşı cildin savunma mekanizmasını yükseltir. Uygulama bölgesinde kan dolaşım seviyesini artırır. Sigara, oksidadif stes, güneş ışığı sonucu doku hasarlarına karşın Somon DNA protein yapısıyla hücre ve bağ dokuyu yenileyici etkisiyle bilinir ayrıca E vitaminiyle birlikte daha sinerjik etki göstermektedir."

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196