banner3088

Samsunlular uçuş provalarına başladı

19 Mayıs’ta gösteri yapacak Solotürk ve Türk Yıldızları öncesinde şehre gelen simülasyon aracında Samsunlular uçuş heyecanı yaşıyor.19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Türk Hava Kuvvetleri akrobasi...

Samsunlular uçuş provalarına başladı

19 Mayıs’ta gösteri yapacak Solotürk ve Türk Yıldızları öncesinde şehre gelen simülasyon aracında Samsunlular uçuş heyecanı yaşıyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi Türk Yıldızları ile Solotürk, Samsun’da ayrı ayrı gösteri yapacak. Türk Yıldızları Filo Komutanı Hava Pilot Binbaşı Esra Özatay’nı da yer aldığı Türk Yıldızları 7 uçak, Solotürk 1 uçak ve iki pilotla gösterilerini yapacak. 19 Mayıs saat Doğupark’ta gerçekleşecek gösteride 16.00’da Solotürk, 16.20’de Türk Yıldızları’nın uçması bekleniyor. Gösteriden önce Samsun Cumhuriyet Meydanı’na gelen uçuş simülasyon aracında vatandaşlar şimdiden 19 Mayıs gösterisinin heyecanını yaşamaya başladı. Simülasyon gözlüklerini takan vatandaşlar, havadaymış gibi heyecanlanıyor.

Simülasyon tırı birkaç gün daha vatandaşların ziyaretine açık olacak.
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196