banner3088

Abdülkadir Aksu Silivri‘de Köyleri Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, Silivri‘de köy ziyaretlerinde bulundu. AK Parti olarak köye ve köylüye en yakın parti olduklarını söyleyen Aksu, Kanalİstanbul Projesi ile İstanbul‘un Trakya tarafının önemli gelişmeler yaşayacağını da belirtti.

Abdülkadir Aksu Silivri‘de Köyleri Ziyaret Etti
AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, Anneler Günü‘nde ilçenin farklı noktalarında kurulan AK Noktalar aracılığıyla annelere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan imzalı 5 bin adet mektup ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu tarafından gönderilen 5 bin adet gül dağıttı. Çarşı meydanındaki AK Nokta‘daki mektup ve gül dağıtımının bir bölümüne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili adayı Abdülkadir Aksu da katıldı. Ardından bölgede ziyaretlerde bulunan Aksu, Büyük Kılıçlı Camii‘nin yapımını sürdüren Nur-Veysel Yılmaz çifti tarafından kurban kesilerek karşılandı. Aksu, onuruna evlerinde yemek düzenleyen Yılmaz çiftine misafirperverliği için teşekkür etti. Aksu ve beraberindekileri misafir eden Nur-Veysel Yılmaz çifti, Aksu‘ya yapımına devam ettikleri cami inşaatını da gezdirdi.

Büyük Kılıçlı‘daki konuşmasında KÖYDES projesinden bahseden Aksu, "Yaptıklarımız da gösteriyor ki, AK Parti olarak köye ve köylüye en yakın partiyiz. İktidarımızda yolu olmayan, evinde içme suyu şebekesi bulunmayan köy kalmadı. Son olarak ecrimisillerde hem satış, hem de kiralamada köy bütçesine para aktarıyoruz. Muhtarınız da isteklerinizden bahsetti, bunları da en kısa sürede çözeceğiz. Biz yapabileceklerimizi vaat ediyoruz ve sonra yapıyoruz" dedi.

Konuşmasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘nu eleştiren Aksu, "Sayın Kılıçdaroğlu, yardımla sigortanın farkını bilmiyor. Bunu söylemekten utanıyorum. Aile sigortası projesi açıklıyor ama adına yardım diyor. Sigorta dediğiniz zaman prim ödenmesi lazım. Kim ödeyecek bunun primini? Eğer amaç yardımsa biz bunu zaten yapıyoruz. Üstelik bir kalem değil, onlarca kalemde yapıyoruz. Eğitim, sağlık, kömür, gıda, ilaç, tedavi, muayene ve diğer kalemleri de topladığınızda 600 TL‘yi kaç defa geçer? Bizim politikalarımızın temelinde insan var ve biz insanımıza hizmet ediyoruz" diye konuştu.

Ziyaretleri kapsamında geldiği Gümüşyaka‘da da halka seslenen Abdülkadir Aksu, "Biz hep doğruları söyledik. Ne aldatan olduk ne de aldattık. Gerçekleştireceğimiz işleri vaat ettik, kaf dağının ardını söylemedik. ‘Onlar bir verdi, biz beş vereceğiz‘ demedik. Siyasetimizin merkezinde hep insan oldu. İnsan odaklı siyasetimizle milletimiz bize hep teveccüh gösterdi, gönülden destek verdi" dedi.

"BU BÖLGELER ÖNEMLİ GELİŞMELER YAŞAYACAK"

CHP‘den ayrılan bir grup kadına parti rozeti takan Aksu, "İki dönemdir iktidarız ve sadece partimizin adıyla değil aynı zamanda alnımızın da akıyla karşınızdayız" dedi. Aksu, " Biz bir tane 4 yıl değil, iki tane 4 yıl değil, 2023‘ü hedefleyen bir seçim beyannamesi hazırladık. İş olsun beri gelsin, rutin bir seçim beyannamesi hazırlamadık. Bu beyanname ince elenip sık dokunarak hazırlandı. Sayın Başbakanımız bu beyannameyi hazırlarken İstanbul içinde iki yeni kent müjdesi verdi. Biliyorsunuz Kanalİstanbul projesi de bu bölgeyi yakından etkileyecek. İstanbul‘un Trakya tarafı, yani bu bölgeler çok önemli gelişmeler yaşayacak" şeklinde konuştu.

Abdülkadir Aksu, mahalle teşkilatındaki selamlamanın ardından Gümüşyaka‘da esnafı ziyaret ederek destek istedi. Aksu‘nun Gümüşyaka‘daki son durağı Gümüşyaka Tokatlılar Derneği oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili adayı Abdülkadir Aksu, burada yaptığı konuşmasında ise muhalefeti eleştirdi. "Muhalefetin memlekette çakılı çivileri var mı?" diye soran Aksu, "Bizim yaptıklarımızı onlar hayal bile edemez" dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197