banner3088

Adayların buluştuğu gece

Silivri Turizm, Tanıtma ve Kültür Derneği’nin, İstanbul’un fethedildiği 29 Mayıs’ta Klassis Otel’de düzenlediği gecede, milletvekili adayları buluştu. AK Parti Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca ile Bağımsız Milletvekili Adayı Teoman Aydan birbirlerine şans diledi

Adayların buluştuğu gece

İstanbul’un fethedildiği 29 Mayıs’ta, Silivri Turizm, Tanıtma ve Kültür Derneği’nin Klassis Otel’de düzenlediği gecede, milletvekili adayları buluştu. AK Parti Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca ile Bağımsız Milletvekili Adayı Teoman Aydan birbirlerine şans diledi.

Silivri Turizm, Tanıtma ve Kültür Derneği Başkanı İsmail Güçlü, açılış konuşmasında Silivrililerin yeterince ilgi göstermediğinden yakındı. Güçlü’den sonra söz alan  Silivri Kaymakamı A. Mesut Demirkol da hak verdi.

Silivri Kaymakamı A. Mesut Demirkol, Silivri Milli Eğitim Müdürü İkram Kayapınar ve Silivri protokolünün katıldığı gecede sahne alan Özgür Eren, Selma Çiftçi, Kolbastı Filiz ve Küçük İbo, davetlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

Kurtlarını döktüler…

Birbirinden güzel parçaları seslendiren sanatçıları, davetliler de pistte yalnız bırakmadı. Piste çıkan davetliler, adeta kurtlarını döktü.

Büyükçavuşlu’daki programdan sonra geceye katılan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ile partililer, pistte halay çekti.

Gecede en son sahne alan Küçük İbo, 1 Temmuz’da Silivri’ye geleceğini ve Silivri Turizm, Tanıtma ve Kültür Derneği’nin düzenleyeceği organizasyona katılacağını açıkladı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3212