banner3088

Ak Parti Hemşireleri Unutmadı

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, Hemşireler Günü’nde tüm sağlık merkezlerini ziyaret ederek hemşirelerin günü kutladı.

Ak Parti Hemşireleri Unutmadı

 

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, Hemşireler Günü’nde tüm sağlık merkezlerini ziyaret ederek hemşirelerin günü kutladı. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve teşkilat mensupları, Silivri Prof.Dr.Necmi Ayanoğlu Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek hemşirelere karanfil verdi, günlerini kutladı.

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, köyler ve eski beldelerdeki sağlık merkezlerini de gruplar halinde ziyaret ederek hemşirelere karanfil verdi, günlerini kutladı.

 

Deniz, Çantalı Bayanların Gönlünü Fethetti

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın çarşamba günkü seçim çalışmalarına AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Esra Deniz katıldı. AK Parti Silivri Kadın Kolları Başkanı Elif Koryürek ve Kadın Kolları öncülüğünde Çanta’da önce parti teşkilatında, ardından Kınalı Çağdaşkent Sitesi’nde bayanlarla buluşan Esra Deniz, çay sohbetlerinde sıkıntıları ve istekleri dinledi. Bayanlara AK Parti döneminde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Esra Deniz, sempatik tavırları ile AK Parti’ye zıt fikirli bayanlardan da destek sözü aldı. Toplantıya katılan bir bayan Esra Deniz’e “AK Parti’ye oy vermeyecektim ama sizi tanıyınca bu fikrimden vazgeçtim. Oyum sizin” dedi. 

 

Yaşlılarla Yakından İlgilendi

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Esra Deniz, Çanta programında Gökhan Kurtulmuş Yaşlı Konuk Evi’nde kalan yaşlıları da ziyaret etti. El öpüp hayır duası alan Esra Deniz, Yaşlı Konuk Evi’nde kalan yaşlılarla yakından ilgilendi.

 

Kaynarca, Özdemir’i Ziyaret Etti

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve teşkilat mensupları, kamu kurumları ziyaretleri kapsamında Silivri İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fikret Özdemir’i makamında ziyaret etti. Kaynarca ve ekip arkadaşları, stattaki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı provalarını da bir süre takip etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211