banner3088

AK Parti mitingine gemiyle gittiler

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki en büyük mitingini bugün Kazlıçeşme'de gerçekleştirecek. Silivri'den yaklaşık 3 bin kişilik grup mitinge katılmak üzere deniz ve kara yoluyla Kazlıçeşme'ye doğru yola çıktı.

AK Parti mitingine gemiyle gittiler
AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, Büyük İstanbul Mitingi'ne Silivri ve Selimpaşa İskelesi'nden kalkan iki gemi ile iki balıkçı teknesi, 34 otobüs ve bireysel imkanlarıyla hareket eden partililerle birlikte yaklaşık 3 bin kişi ile katılıyor. Silivri İskelesi'nden kalkan 2 gemi, başta Atatürk posterleri olmak üzere, AK Parti bayrakları, flamalar, afişler ve posterlerle süslendi. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, gemileri gezerek vatandaşlarla tek tek görüştü. İki gemiyi dolduran 1200 kişi, "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları attı. Taleplerin artmasıyla birlikte bazı vatandaşlara gemilerde yer kalmadı.

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, gemileri el sallayarak uğurladı.

Selimpaşa İskelesi'nden de iki balıkçı teknesi içindeki 200 kişiyle Kazlıçeşme İskelesi'ne doğru yola çıktı. Silivri merkez, köy ve mahallelerden kalkan otobüsler ise Selimpaşa'da Kadir Has Üniversitesi yanında toplandı. Partilileri taşıyan 34 otobüs, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş tarafından Kazlıçeşme Mitingi'ne uğurlandı. Bu sırada otobüs ve gemilerde partililerin su ve yiyecek ihtiyaçları karşılanırken, partililerin gidiş dönüş yolunda sıkıntı yaşamaması için de belli noktalarda partililer görevlendirildi

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211