banner3088

Ak Parti, Silivri’den On Bin Kişiyle Kazlıçeşme’de Olacak

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, afiş ve tanıtım çalışmaları ile başvuru sayısı arttırınca pazar günü Kazlıçeşme’de düzenlenecek mitinge 10.000 kişiyle katılma kararı aldı.

Ak Parti, Silivri’den On Bin Kişiyle Kazlıçeşme’de Olacak

 

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, 5 Haziran 2011 Pazar günü saat 17.00’de Kazlıçeşme Meydanı’nda AK Parti Genel Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı Büyük İstanbul Mitingi’nin hazırlığı ve heyecanını yaşıyor. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş başkanlığında miting hazırlığını sürdüren AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı ve Seçim Koordinasyon Merkezi, pazar günü saat 13.00’te Silivri İskelesi’nden 2000 kişi kapasiteli bir gemi ve ayrıca her mahalleden kalkacak toplam 60 otobüsle mitinge katılma kararı almıştı. AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, afiş ve tanıtım çalışmaları ile başvuru sayısı arttırınca pazar günü Kazlıçeşme’de düzenlenecek mitinge 10.000 kişiyle katılma kararı aldı.

 

GEMİ VE OTOBÜSLER İÇİN EK REZERVASYON DA YAPILDI

Silivri’deki seçim çalışmalarının yanı sıra Kazlıçeşme Mitingi’nin hazırlığını büyük bir titizlikle sürdüren AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, talepler sürekli arttığı için kaldıracağı gemi ve otobüs sayısına cumartesi günü netlik kazandıracak. Artan talepler nedeniyle gemi ve otobüs firmalarından ek kontenjan rezervasyonu da alan AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, kendi imkanları ile mitinge katılmak isteyenlere de izin verdi. Kendi imkanları ile mitinge gideceklerle Silivri’den katılımın 10.000 bin kişinin üzerine çıkması bekleniyor.

 

SİLİVRİ’DEN KAZLIÇEŞME’YE TARİH YAZMAYA GİDİYORUZ

Silivri tarihinde görülmemiş duyulmamış binlerle ifade edilecek kalabalık bir gurupla, yaklaşık 10.000 kişiyle Kazlıçeşme Mitingi’ne katılacaklarını belirten AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “12 Haziran’dan önce en ciddi sınavımızı Kazlıçeşme Mitingi’nde vereceğiz. Kimseyi tehdit etmeden, gönlü, yüreği bizimle olan değerli dava arkadaşlarımızla birlikte, binlerce Silivrili hemşehrimiz ile Kazlıçeşme Mitingi’ne katılacağız. Pazar günü saat 17.00’de Kazlıçeşme’de aşkımızla, sevdamızla, hayalleri bir kez daha gerçeğe çevirmek için buluşuyoruz.

Sayın Başbakanımız, Silivri’den Tülay Kaynarca’yı 8. sıradan aday göstererek ilçemize verdiği değeri çok net bir şekilde gösterdi. Biz de Silivri’den 10.000 bin kişiyle Kazlıçeşme Mitingi’ne katılarak Sayın Başbakanımıza sevgimizi ve bağlılığımızı göstererek teşekkür edeceğiz, siyasi rakiplerimize de bir siyasi partinin organizasyonunun nasıl yapıldığını hem göstereceğiz hem de öğreteceğiz. Silivri’den Kazlıçeşme’ye tarih yazmaya gidiyoruz. 5 Haziran’da ayak sesimiz, 12 Haziran’da da zaferimiz Silivri İskelesi’nden duyulacak.” dedi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner3153

banner3196