Akparti'de durmak yok seçmenle buluşmaya devam

Akparti Silivri İlçe Teşkilatı ,genel seçimlere son sürat hazırlanıyor.Hemen hemen gün, her saat Akparti Silivri İlçe Teşkilatı'nca bir etkinlik yapılıyor.

Akparti'de durmak yok seçmenle buluşmaya devam

 

Kaçır: Sözümüz Erdoğan Sözü 

Silivri’de seçim çalışmalarına katılan AK Parti Bölge Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ünal Kaçır, “Hangi parti iktidardan ne kadar uzaktaysa onun kepçesi daha büyük, daha bol vaat veriyor. Bizim sözümüz ‘Kemal’ sözü değil, Recep Tayyip Erdoğan sözüdür” dedi.

AK Parti Bölge Milletvekili ve Milletvekili Adayları Ünal Kaçır ve Halide İncekara, pazar günü Silivri’de seçim çalışmalarına katıldı. AK Parti Bölge Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ünal Kaçır, Hastane Caddesi ve Halim Uluşahin Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu, kahvehane ve derneklerde halka hitap etti. Gazitepe’de seçim çalışmalarını tamamlayan Ünal Kaçır, 2002-2011 yılları arasındaki değişimi rakamlarla ortaya koydu. Ana muhalefeti eleştiren Kaçır, “Biz iktidarı aldığımız günden itibaren ülkemizi hep ileriye taşıdık, geriye götürmedik. Birilerinin nasıl olsa iktidara gelme ümidi olmadığı için bol keseden vaatler veriyorlar. CHP lideri, “Yüzde 30 geçersem başarılı olurum. AK Parti yüzde 50’nin altına düşerse başarısız olur” diyor. O’nun için başarı genel başkanlıkta kalabilmektir. Dikkat edin hangi parti iktidardan ne kadar uzaktaysa onun kepçesi daha büyük, daha bol vaat veriyor. Bizim sözümüz ‘Kemal’ sözü değil, Recep Tayyip Erdoğan sözüdür” dedi.

 

İncekara Silivri Sahilindeydi 

AK Parti Bölge Milletvekili ve Milletvekili Adayı Halide İncekara ise pazar günü Silivri sahilinde halkla buluştu. Sahildeki bir cafe-barda kadınlara ve gençlere hitap eden İncekara, çay bahçelerinde de halkı selamlayarak destek istedi.   

İlk Kez Lise Yapılacak 

İstanbul İl Genel Meclisi, İstanbul’da ilk kez lise yapımına karar verdi ve Değirmenköy Lisesi’nin yıkılarak yeniden yapılması kararını verdi. Kararın takipçisi olan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “Evlatlarımız için bir okulu yaptırmanın, İl Genel Meclisi’nde de ilk kez bir lisenin yapımına karar almanın sevincini yaşıyoruz” dedi.

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti İstanbul İl Genel Meclis Üyeleri Halit Girgin ve Osman Turan, İl Genel Meclisi’nde ilk kez bir lise yapımı için karar aldırdı. Bugüne kadar sadece ilköğretim okulları yapan İl Genel Meclisi, bu kez AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın ısrarlı girişimiyle Değirmenköy Lisesi’nin yıkılarak yeniden yapılması kararını verdi. 25 Nisan 2011’de ihalesi yapılan Değirmenköy Lisesi, eğitim dönemi sonunda yıkılacak ve 6 ay gibi kısa bir sürede yeniden yapımı gerçekleştirilecek. 30 derslikli yapılacak lisede, teknolojinin bütün imkanları öğretmen ve öğrencilerin hizmetine sunulacak. 

Atatürk İ.Ö.O. Yeni Dönemde Hizmete Başlayacak 

Öte yandan yıkılıp yeniden yapılan Değirmenköy Atatürk İlköğretim Okulu da 2011-12 Eğitim Öğretim yılında hizmete sunulacak.

 

Seymen Köyü İ.Ö.O. Da İhale Edildi 

İstanbul İl Genel Meclisi, Seymen Köyü’ne 27 derslikli bir İlköğretim Okulu da kazandıracak. Seymen Köyü İlköğretim Okulu’nun ihalesi geçtiğimiz günlerde yapıldı ve bu okul da 2011-12 Eğitim Öğretim yılında hizmete sunulacak.

Çalışmaların takipçisi olan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “Evlatlarımız için bir okulu yaptırmanın, İl Genel Meclisi’nde de ilk kez bir lisenin yapımına karar almanın sevincini yaşıyoruz” dedi. 

Kaynarca’ya Yakın İlgi 

Silivri’de seçim çalışmalarına katılan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca’ya ilçe halkı yakın ilgi gösterdi. Bazı vatandaşlar, ilçeden aday olduğu için AK Parti’ye ilk kez destek vereceklerini söyledi.

AK Parti’nin Silivri’deki seçim çalışmaları hız kesmiyor. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayları Tülay Kaynarca ve Müzemmil Hevadpal, pazartesi günü Silivri’deki çalışmalara katıldı. Müzemmil Hevadpal, pasajlar ve iş merkezlerini gezerek vatandaşlardan destek istedi. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca da, güne Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı ziyaret ederek başladı. Silivri Belediyesi’ndeki görüşmenin ardından Selimpaşa’ya geçen Kaynarca ve ekip arkadaşları, burada vatandaşlardan destek istedi. Ortaköy ve Kavaklı’da da halkla buluşan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, halktan yakın ilgi gördü. Bazı vatandaşlar, ilçeden aday olduğu için AK Parti’ye ilk kez destek vereceklerini söyledi. Vatandaşlar, “İçimizden birisinin aday olmasına çok sevindik. Bu yüzden AK Parti’ye ilk kez oy vereceğiz” dedi. Gördüğü yakın ilgiden memnun olan Kaynarca, “İstikrarın devamı için desteğinizi bekliyorum” dedi. 

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca’nın günlük programı Kastamonulular Derneği’ne yapılan ziyaretle sona erdi. 

Ordulular’dan Nezaket Ziyareti 

Silivri Ordulular Derneği’nin Sezai Kuru başkanlığında oluşturulan yeni yönetimine ilk ziyareti AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı gerçekleştirdi. Dernek yönetimi de ilk olarak AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, bölgemiz milletvekili adayı Tülay Kaynarca ile birlikte Silivri Ordulular Derneği’nin Sezai Kuru başkanlığında oluşan yeni yönetimini geçtiğimiz hafta ziyaret etti. Silivri Ordulular Derneği Başkanı Sezai Kuru ve dernek yönetimi de ilk olarak AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Dernek yönetimi ilçe teşkilatında AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Abdullah Başçı tarafından ağırlandı. 

Dernek yönetimine çalışmalarında başarılar dileyen AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “İlçemizin kültürel gelişimine sağladığınız katkılar nedeniyle teşekkür ederim” dedi. 

Kaynarca: Yapamayacağımız Sözü Vermeyiz 

Ortaköylü bayanlarla buluşan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, “Yapamayacağımız sözü vermeyiz, verdiğimiz sözü yaparız” dedi.

AKJ Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, Ortaköy Mahalle Teşkilatı’nda bayanlarla buluştu. Ortaköy teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda bayanlar Kaynarca’ya yakın ilgi gösterdi. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Sezgin Emir ile birlikte bayanlara seslenen Kaynarca, “12 Haziran’a kadar gece-gündüz çalışmak zorundayız. Ülkemizin 8 yıl öncesi ile bugünü arasında dağlar kadar fark var. Şimdi seçim dönemindeyiz. Her parti vaatlerde bulunuyor ama biz yapamayacağımız sözü vermeyiz, verdiğimiz sözü yaparız. Ülkemizdeki bu güzel icraatların devamı, 2023 hedefini yerine getirmek adına desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Kaynarca’yı bağrına basan Ortaköy’lü kadınlar, “Size inanıyoruz ve güveniyoruz” mesajını verdi.  

Doğru Lider, Doğru Ekip, Doğru Amaç 

Kastamonulular Derneği’nde halka seslenen AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti’yi “Biz çok doğru bir liderle, çok doğru bir ekiple, çok doğru amaçlarla yola çıkan ve çalışan bir ekibiz” şeklinde anlattı.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı ile birlikte Silivri Kastamonulular Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Hasan Acar ve dernek yönetimi tarafından karşılanan Kaynarca, amaçlarını ve hedeflerini anlattı. 

Sandıklar Patlayıp Gidecek 

Açılış konuşmasını yapan Silivri Kastamonulular Derneği Başkanı Hasan Acar, “Tülay Hanım’ın başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş da konuşmasında, “AK Parti’nin Silivri’de her zaman hizmeti var. AK Parti’nin Silivri’den bir adayı da var. ‘Silivri gözden çıkarıldı’ diyenlere en güzel cevap budur. CHP, Silivri’de partiye emek verenler yerine cezaevindekileri aday gösterdi. Dokunulmazlıklar kaldırılsın diyenler, birilerine zırh giydirmek istiyorlar. O filmdeki slogan gibi, inşallah 12 Haziran’da Silivri’de sandıklar patlayacak” dedi. 

Toker’den Promosyon Jesti 

Silivri Kastamonulular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, İşadamı Nazım Toker, Tülay Kaynarca’ya “Hayırlı işlere imza atması temennisiyle aday tanıtımını içeren baskılı promosyon kalem jestinde bulundu. 

YORUM EKLE

banner2756

banner2252

banner2588