banner3088

Aksu: En Önemli Proje Anayasa

Silivri’de seçim çalışmalarına AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Hayati Güllük ile birlikte katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, “Önümüzdeki dönemin en önemli projesi anayasa olacak. Tek başına anayasa değişikliği yapabileceğimiz yeterlilikte oy istiyoruz, desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Aksu: En Önemli Proje Anayasa
AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın cumartesi günkü seçim çalışmalarına sabah saatlerinde eski milli futbolcu, AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Hakan Şükür katıldı. Şükür’ü yoğun programının ardından uğurlayan AK Partililer, öğlenden itibaren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge Milletvekili Adayı Abdülkadir Aksu ile yine Bölge Milletvekili Adayı Hayati Güllük’e eşlik etti. Silivri merkezde bir işyerinin açılışına katılan Aksu ve Güllük, Selimpaşa’da esnafı ziyaret etti, kahvehanede vatandaşlarla sohbet etti. Silivri merkezine dönüşte yine esnaf gezisinde bulunan Aksu ve Güllük, Bayburt Çerçi Köyü Derneği’ni ziyaret etti, ardından Mimarsinan Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi.

AKSU’DAN ANAYASA ÇAĞRISI
Toplantılarında vatandaşlara bugüne kadar verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge Milletvekili Adayı Abdülkadir Aksu, yeni dönemin en önemli projesinin anayasa değişikliğini olduğunu söyledi. Aksu, “Bir ülkenin gelişmesi, büyümesi ve kalkınması için güven ve istikrara gerekiyor. Güven olmazsa istikrar olmaz, istikrar olmazsa kalkınma olmaz. Bizim bugüne kadar yaptığımız en hayırlı iş güven, istikrar ve kalkınmayı sağlamaktır.Önümüzdeki dönemin en önemli projesi anayasa olacak. Tek başına anayasa değişikliği yapabileceğimiz yeterlilikte oy istiyoruz, desteğinizi bekliyoruz.” dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211