banner3088

Aksu: Yeni anayasa yapacağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, "Ben Hukuk Fakültesi mezunuyum, yıllardır devletin çeşitli kademelerinde görev almış birisiyim ama ben de mevcut anayasamızı birkaç kez okumadan anlamakta güçlük çekiyorum. Yeni dönemde hazırlayacağımız anayasa milletin anayasası olacak" dedi.

Aksu: Yeni anayasa yapacağız

Değirmenköy beldesinde seçim çalışmalarını sürdüren Abdülkadir Aksu, vatandaşlardan destek istedi. İstanbul 3.Bölge'den milletvekili adayı olan Aksu, "Göletler İSKİ'den DSİ'ye devredildi. Gölet kanallarına kapak yapılacak. Bunun müjdesini de Değirmenköy'den veriyorum" dedi. 


Eğitim, sağlık, güvenlik, adalet, ulaşım, konut, sosyal yardımlar konusunda detaylı bilgiler veren Aksu, "Biz bugüne kadar ne vaat ettiysek hepsini yerine getirdik. Yeni dönemle ilgili en önemli vaadimiz, yeni bir anayasa olacak. Ben Hukuk Fakültesi mezunuyum, yıllardır devletin çeşitli kademelerinde görev almış birisiyim ama ben de mevcut anayasamızı birkaç kez tekrar okumadan anlamakta güçlük çekiyorum. Ülkemizde yaşanan sorunların çözümü, vesayetten kurtulmamızı sağlayan, tam demokratik, halka değer sivil bir anayasa hazırlayacağız. Bu anayasa milletin anayasası olacak. Milletimizin arzu ettiği anayasa değişikliğini yapabilmek için çok güçlü desteğinizi bekliyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211