banner3088

Balcı :Onurlu Ve Huzurlu Bir Yaşam İçin Chp

CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Orhan Duran ve Berrin Balcı, Silivri’ye gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Örgütü ile birlikte esnaf ziyaretleri yapan Vekil Adayları; “CHP iktidarında sosyal devlet olmanın gerekleri yerine getirilecek ve yatağa aç giren kimse kalmayacak” dedi.

Balcı :Onurlu Ve Huzurlu Bir Yaşam İçin Chp

 

CHP Bölgemiz Milletvekili Adayları Orhan Duran ve Berrin Balcı, Silivri’ye gelerek bölgede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak CHP Silivri İlçe Örgütü binasını ziyaret eden Balcı ve Duran, partililerle sohbet ederek seçime yönelik değerlendirmelerde bulundu. Vekil adayları daha sonra CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Seval Fildiş Çolakoğlu, CHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Onur ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretleri yaptı. Aile Sigortası hakkında esnafa bilgi veren Vekil adayları; “Aile Sigortası kapsamında; yoksul ve eşi işsiz kadınlarımızın banka hesabına her ay 600 TL yatırılarak kadınlarımızın toplumda ve aile içerisinde daha güçlü konuma getirilmesine destek olacağız. CHP iktidarında sosyal devlet olmanın gerekleri yerine getirilecek ve yatağa aç giren kimse kalmayacak” dedi.

 

VEKİL ADAYLARI SORUNLARI DİNLEDİ

Esnaf ziyaretlerinde oldukça sıcak karşılanan ve olumlu tepkiler alan CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Orhan Duran ve Berrin Balcı, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. CHP Silivri İlçe Örgütü’nün Uğur Mumcu Meydanı’nda açtığı standı da ziyaret eden vekil adayları, stantta vatandaşlara Aile Sigortası ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 41 seçim vaadi hakkında bilgi verdi. “CHP herkes için onurlu ve huzurlu bir yaşam sunuyor. Partimiz emin adımlarla iktidara yürüyor, 12 Haziran Türkiye için bambaşka bir gün olacak” diyen vekil adayları, seçim çalışmaları kapsamında bölgeyi sıklıkla ziyaret edeceklerini dile getirdiler.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196