banner3088

CHP Hemşeriler günü ve Eczacılar gününü unutmadı

CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Selami Özdemir ve Cevahir Kılıç, Silivri'deki sağlık kuruluşlarını ve eczaneleri dolaşarak, hemşireleri ve eczacıları ziyaret ederek günlerini kutladı.

CHP Hemşeriler günü ve Eczacılar gününü unutmadı

 

Seçim çalışmaları kapsamında dün Silivri'de bulunan CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları Selami Özdemir ve Cevahir Kılıç, Silivri'deki özel ve kamu sağlık kurumlarını dolaştı. Silivri'de bulunan devlet hastanesi, aile hekimlikleri merkezleri, sağlık ocakları, özel hastaneler ve poliklinikleri gezen Milletvekili Adayları Selami Özdemir ve Cevahir Kılıç'a CHP Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, partinin ilçe yöneticileri,Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Onur, kadın kolları yöneticileri ve CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Seval Fildiş Çolakoğlu Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın eşi Esma Işıklar’da eşlik etti. Hemşireler Günü nedeniyle sağlık kuruluşlarında görev yapan hemşireleri ziyaret ederek tebrik eden CHP'li Milletvekili Adayları ve yöneticiler, CHP'nin sağlık politikalarından da bahsetti.

 

CHP'li Adaylar, daha sonra Silivri'deki eczaneleri de tek tek dolaşarak, eczacılarla bir araya geldi. AKP Hükümeti'nin ilaç fiyatları ve eczaneler konusundaki politikasının eleştirildiği ziyaretlerde Başbakan Tayyip Erdoğan'ın süpermarketlerde ilaç satılmasına yönelik çalışmaları da dile getirildi ve halkın sağlığıyla oynanmaya çalışıldığının altı çizildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212