banner3088

Chp Silivri'de 4 Haziran Seferberliği

4 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan büyük CHP Kazlıçeşme Mitingi'ne Silivri'den binlerce kişiyle katılım yapılması için partinin İlçe Örgütü seferberlik ilan etti.

Chp Silivri'de 4 Haziran Seferberliği

CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından organize edilecek olan 4 Haziran Büyük Kazlıçeşme Mitingi için Silivri İlçe Örgütü'nde seferberlik ilan edildi. Pazar akşamı partinin ilçe binasında düzenlenen olağanüstü örgüt toplantısında, mitinge katılım için yapılacaklar masaya yatırıldı. CHP Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Şahin ve Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın başkanlık ettiği örgüt toplantısına, partinin tüm yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, Belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri ile, partililer katılım gösterirken, Kazlıçeşme Mitingi'ne Silivri'den binlerce kişiyle katılabilmek için stratejiler masaya yatırıldı.


Mitinge katılım için bir komitenin kurulmasının kararlaştırıldığı toplantıda, Büyük Kazlıçeşme Mitingi'ne Silivri'den binlerce kişilik araçlar kaldırılacağı, bu araçların güzergah ve saatlerinin hafta içinde belirlenerek duyurulacağı kararı alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3212