banner3088

Chp’li Kadınlar Çalınmadık Kapı Bırakmıyor

CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Onur; “Aile Sigortası projesi, Cumhuriyet tarihinde kadınlara yönelik olarak en büyük ikinci projedir” dedi.

Chp’li Kadınlar Çalınmadık Kapı Bırakmıyor

 

CHP Silivri İlçe Kadın Kolları, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdikleri ev ziyaretlerine Alibey Mahallesi’nden devam etti. CHP Belediye Meclis Üyesi Suna Göçengil, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Onur ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın eşi Esma Işıklar ve partili kadınların gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde CHP’nin kadınlara yönelik Aile Sigortasıyla ilgili bilgi verilerek, 41 maddeden oluşan seçim bildirgesi anlatıldı.

Ziyaretlerde oldukça sıcak karşılandıklarını belirten CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Onur, “Aile Sigortası” projesinin, “Seçme ve Seçilme” hakkından sonra Cumhuriyet tarihinin kadınlara yönelik en büyük projesi olduğunun altını çizerek; “Özellikle kadınlarımıza yönelik projelerimiz, gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde büyük ilgiyle karşılanıyor. Gösterilen bu ilgi bize de moral veriyor. Aynı inançla, ev ev gezerek, çalınmadık kapı bırakmadan yapacaklarımızı anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Silivri Terminali’nin bulunduğu bölgeden başlayarak Alibey Mahallesi’nin genelinde çalışmalarını sürdürecek olan partili kadınlar, ziyaretlerinde CHP seçim bildirgesi ve Aile Sigortasıyla ilgili bilgilendirme kitapçıkları da dağıtıyor.

YORUM EKLE

banner3205

banner3387

banner3197

banner2252

banner3196