banner3088

Genç Adaylar Gençleri Dinledi

AK Parti’nin bölgemizdeki en genç milletvekili adayları Mehmet Muş ve Behiye Eker Albayrak, Silivri’deki seçim çalışmalarında gençlerle buluştu.

Genç Adaylar Gençleri Dinledi

 

AK Parti İstanbul 3. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’nin ilçelerdeki çalışma programında, adayların ilçeleri 2. ziyaretleri başladı. 2.grup çalışmalarında AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın konukları AK Parti’nin bölgemizdeki en genç milletvekili adayları Mehmet Muş ve Behiye Eker Albayrak oldu. 29 yaşındaki Mehmet Muş, bir önceki gelişinde ziyaret ettiği Silivri Sanayi Sitesi ve Küçük Sanayi Sitesi’nde çalışmalarına kaldığı yerden devam etti. Muş, K.Kılıçlı’da Bedax Tekstil Fabrikası’nda işçilerle bir araya gelerek destek istedi. Muş, “Bu seçim Türkiye için çok önemli. Sizlerin desteğiyle yeniden tek başına iktidar olmak istiyoruz” dedi. Bedax Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Özayer, AK Parti İl Gençlik Kolları’nda birlikte görev yaptığı Mehmet Muş’la yakından ilgilendi.

 

ALBAYRAK GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti’nin bölgemizdeki en genç milletvekili adaylarından 32 yaşındaki Behiye Eker Albayrak, Silivri’deki seçim çalışmalarında gençlerle buluştu. AK Parti Seçim İrtibat Büroları’nı ziyaret eden Behiye Eker Albayrak, gençlerin isteklerini dinledi, sorularını yanıtladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211