banner3088

Karakaş Sözünü Tuttu

9 Mayıs 2011 Pazartesi akşamı AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş’tan B.Çavuşlu-Çerkezköy yolunun asfaltlanmasını isteyen Kudret Varol ve Abidin Ulaş, yol asfaltlanınca bu kez AK Parti’nin toplantı düzenlediği kahveye teşekkür etmeye geldi. Varol, Karakaş’a “Başkanım size teşekkür ederiz. Bizi mahcup ettiniz” dedi

Karakaş Sözünü Tuttu

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları, 9 Mayıs 2011 Pazartesi akşamı B.Çavuşlu’yu ziyaret etti. B.Çavuşlu’da coşkuyla karşılanan AK Parti heyeti, esnaf ve kahvehaneleri ziyaret ederek halktan destek istedi. B.Çavuşlu Kardeşler Kıraathanesi’nde CHP’li bir grup AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş’tan yol yapımı talebinde bulundu. Karakaş, “Şimdi asfaltlarsak yarın altyapı yapıldığında tekrar kazmak durumunda kalırız” dedi. Aralarında Kudret Varol ve Abidin Ulaş’ın aralarında CHP’li grup ısrarcı olunca Karakaş, İBB Yol Bakım Müdürlüğü ekiplerini arayarak aşınma asfalt yapılmasını istedi. Karakaş, cep telefonu görüşmesini CHP’li gruba dinletti.

 

KARAKAŞ SÖZÜNÜ TUTTU

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, 9 Mayıs 2011 Pazartesi günü B.Çavuşlu’da CHP’li gruba verdiği sözü tuttu ve B.Çavuşlu-Çerkezköy yolunda asfaltlama çalışması 25 Mayıs 2011 Çarşamba günü başladı.

 

VAROL VE ULAŞ, TEŞEKKÜRE GELDİ

Kudret Varol ve Abidin Ulaş, AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın önceki akşam B.Çavuşlu’da düzenlediği kahveye gelerek toplantı öncesi hem AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş’a hem de AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca’ya teşekkür etti. Varol, Karakaş’a “Başkanım size teşekkür ederiz. Bizi mahcup ettiniz” dedi.

 

MUHTAR ÖZTÜRK’TEN TEŞEKKÜR AFİŞİ

B.Çavuşlu-Çerkezköy yolunun asfaltlanmasına bir teşekkür de B.Çavuşlu Muhtarı Erdinç Öztürk’ten geldi. Erdinç Öztürk, yolun asfaltlanması nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mimar Kadir Topbaş’a teşekkürünü mahallede afişler astırarak gösterdi. Erdinç Öztürk, AK Parti’nin toplantısında su fiyatlarında uygulanan indirim ve asfalt çalışmaları nedeniyle AK Parti teşkilatına teşekkür etti. 

 

“YARADILANI SEVERİZ, YARADANDAN ÖTÜRÜ”

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, kahve toplantısında B.Çavuşlu-Çerkezköy yolunun asfaltlanması konusuna da değindi. Karakaş, “Bunu oy almak için yapmadık. İnsana değer veren anlayışımızla yaptığımız bir hizmettir. B.Çavuşlu’ya feda olsun. Biz yaradılanı severiz, yaradandan ötürü. Bizim işimiz hizmet etmek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212