banner3088

Kaynarca: Kadınların Desteğiyle Kazanacağız

AK Parti Mimarsinan Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nda bayanlarla buluşan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, “Kadınların desteğiyle kazanacağız.” dedi.

Kaynarca: Kadınların Desteğiyle Kazanacağız

 

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Elif Koryürek ve yönetiminin ev sahipliğinde AK Parti Mimarsinan Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nda bayanlarla buluştu. Bayanların sevgi çemberine alınan Kaynarca, özellikle çocuklarla yakından ilgilendi.

 

KARAKAŞ: SİLİVRİ VE TÜRKİYE’DE 1. PARTİ ÇIKACAĞIZ

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “Sayın Başbakanımız, kadınlara ayrı ve özel bir önem verdi. Biz de kadınların desteğiyle hem Silivri’de hem de Türkiye’de 1. parti çıkacağız” dedi.

 

KAYNARCA: KADIN VE AİLE GÜÇLENDİRİLDİ

AK Parti’nin kadınlara yönelik çalışmalarından bahseden Tülay Kaynarca da, Başbakan Erdoğan’ın aileye verdiği önemden bahsetti. AK Parti iktidarında kadınların eğitimden sağlığa, iş ve istihdamdan sosyal çalışmalara kadar geniş bir yelpazede yasal düzenlemeler yapıldığını belirten Kaynarca, “12 Eylül 2010’da yapılan referandumda kadınlara pozitif ayrımcılık sağladık. Kadının lehine yapılan tüm düzenlemeler eşitlik ilkesine ters sayılmayacak” dedi.

Başbakan Erdoğan’ın iyi bir eş ve aile babası olduğunu belirten Kaynarca, “Sayın Başbakanımız kadının toplum içinde hak ettiği değeri bulması için var gücüyle çalıştı. Kadın ve ailenin güçlenmesi lehine yasal düzenlemeler yapıldı. Anne, aile ve yuvaya verdiği değeri ve desteği her zaman gösterdi. İnanıyorum ki 12 Haziran 2011 Genel Seçimleri’nde kadınların desteğiyle kazanacağız.” şeklinde konuştu.

 

 

KAYNARCA, EMEKÇİLERLE BULUŞTU

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, Harput Şirketler Grubu ve Karınca Filtre Fabrikası’nda emekçilerle buluştu. Kaynarca, “İşçinin, memurun, esnafın yüzünü güldüren projelerimiz Sayın Başbakanımızın ustalık döneminde artarak devam edecek” dedi.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Harput Şirketler Grubu ve Karınca Filtre Fabrikası’nda emekçilerle buluştu. Harput Şirketler Grubu sahibi Celal İlaldı ve yönetim kadrosu ile görüşen Kaynarca, Karınca Filtre Fabrikası’nda Ali Osman Taşdemir ve Sebahattin Mutu tarafından ağırlandı. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, Silivri’den aday olmasının avantajıyla fabrikalarda yakın ilgi gördü. Harput Şirketler Grubu’ndaki ziyarette bulunan Ortaköy Belediyesi eski Başkanı Erdinç Tabak, Tülay Kaynarca’nın içimizden bir aday olduğunu belirterek tam destek vereceğini söyledi.

 

USTALIK DÖNEMİNDE HİZMETLERİMİZ ARTARAK SÜRECEK

Karınca Filtre Fabrikası’nda işçilerle de görüşen Tülay Kaynarca, “İşçinin, memurun, esnafın yüzünü güldüren projelerimiz Sayın Başbakanımızın ustalık döneminde artarak devam edecek. Sayın Başbakanımız, çıraklık ve kalfalık dönemlerinde yaptıkları ile ustalık döneminde yapacaklarının fotoğrafını çok net bir şekilde verdi.” dedi.

İşçilerin Kanalİstanbul Projesi ile ilgili sorularını da yanıtlayan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, “Sayın Başbakanımız projeyi açıkladığında muhalefet fizibiliteden bahsetti, nüfus yoğunluğundan bahsetti ama hiçbiri ‘Başbakan bunu yapamaz’ demedi, diyemedi. Çünkü hepsi biliyor ki, Sayın Başbakan verdiği her sözü tuttu ve yaptı” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197