banner2836

Kaynarca: Silivri’den Gelen Sese Kulak Vereceğim

Gelini olduğu Ordulular’a seslenen AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, “Silivri’den gelen her sese kulak vereceğim, Silivri’deki her dertle dertleneceğim.” dedi

Kaynarca: Silivri’den Gelen Sese Kulak Vereceğim

 

AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı metin Karakaş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri, Silivri Ordulular Derneği’ni ziyaret etti. Eşi Ordulu olan Kaynarca, “Ben sizi, siz beni tanıyorsunuz” dedi.

 

“SANDIKLAR PATLAYACAK”

Silivri Ordulular Derneği Başkanı Sezai Kuru, AK Parti’nin Ordulu Silivri Belediye Meclis Üyesi Metin Kaya, Ordulu olan Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Kadir Kaya’nın selamlama konuşmalarının ardından AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş söz aldı. Karakaş, “2002’den beri Silivri’ye hizmet eden bir partiyiz. Tülay Hanım da çok çalışkan, siyaseti bilen, o kulvarda güçlü ilişkileri olan bir arkadaşımız. O’nun adaylığının açıklanmasıyla hem heyecandan hem de gece gündüz çalışmaktan gözümüze uyku girmiyor. İnanıyorum ki 12 Haziran’da Silivri’de sandıklar aldığımız oylarla patlayacak” dedi.

 

“SİLİVRİ’DEKİ 2. DÖNEMİMİZ BAŞLAYACAK”

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan da konuşmasında, “Silivri’de ilk kez bir iktidar partisi, bu kadar önemli bir yerde Silivri’den bir aday gösterdi. Bu durum çok onur ve gurur verici bir durum. Tülay Kaynarca ve AK Parti’ye çok güçlü desteğinizi bekliyoruz. Bu destek Silivri’nin elini Ankara’da daha da güçlendirecektir. Silivri’deki 2. dönemimiz 2011 seçimleri ile başlayacak ve Metin Bey’in de dediği gibi inşallah oy patlaması yaşayacağız” ifadesini kullandı.

 

“ORAYA GİDİP OTURMAKLA BİTMİYOR”

Gelini olduğu Ordulular’a seslenen AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, “Sorumluluğumuz oraya gidip oturmakla bitmeyecek. Silivri’den gelen her sese kulak vereceğim, Silivri’deki her dertle dertleneceğim. 2004-09 döneminde efsane hizmetlere imza attık ve aynı ruh, aynı ekip, aynı güçle bu dönem Ankara’dan da Silivri’ye hizmet kazandırmanın çalışması içinde olacağız. Biz Silivri’de teşkilat dönemini 2001-04 döneminde gösterdik, belediyeciliği 2004-09 döneminde gösterdik, milletvekilliğini de bundan sonraki dönemde göstereceğiz” dedi.

AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, vatandaşların sorularını da yanıtladı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2250