banner3088

Muratal MHP’den Milletvekili aday adayı

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Teşkilatı mensupları ,İstanbul Üçüncü Bölge Milletvekili aday adaylığını açıklayan Devlet Hastanesi Eski Müdürü Mehmet Yasin Muratal için Ünsal Düğün salonunda bir araya geldi.

Muratal MHP’den Milletvekili aday adayı
Muratal toplantıya katılanlara hitaben “Rumeli’den göç etmiş bir ailenin en küçük çocuğu olarak 26 Nisan 1958 tarihinde Ankara’da doğdum. Evli ve 2 erkek evlat sahibiyim, 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Yüksek Okulu’ndan mezun olarak ilk görev yerim olan Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine atandım. Daha sonra güzide ülkemizin değişik şehirlerinde görev yaparak 1990 yılında güzel ilçemiz Silivri’ye Hastane Müdürü olarak atandım ve bu tarih itibaren de Silivri için çalışmaktayım.

27 yıllık devlet hizmetimde hiçbir siyasi görüşe farklı muamele yapmadığım gibi, farklı muamelede görmedim. Sadece Ak Parti iktidarında 2008 yılında sürgüne gönderildim. 13 ay sonra mahkeme kararıyla tekrar Silivri’deki görevime döndüm. Kısmet olurda milletvekili seçilirsem en başta partizanlıkla ve kadrolaşmayla mücadele etmeyi görev olarak kabul ederim. Bu konuda mağduriyet yaşamış biri olarak yaşayanları ve yaşayacak olanları en iyi anlayacak durumdayım.

Silivri’ye bürokrat olarak hizmet etmenin ötesinde, gönül bağını en üst noktada kurabildiğime inanıyorum. Silivri ve çevre ilçelerin eksiğini sorunlarını sıkıntılarını yirmi yıllık sürede fazlasıyla kavradım, öğrendim, inandım. Altından kalkamayacağım konu olmadığını beni tanıyanlar çok iyi bilir.

Sevdiğim, sevildiğim Silivri’ye sadaka kültürünün yerleştirilmiş olmasından utanç duyanlardanım. Fakat fakir fukara garip gurabamız gün geçtikçe azalması gerekirken, çoğalmasından memnuniyet duyanlar var. Bir elin verdiğini diğer el bilmeyecek kültürüyle yetişmiş olmamıza rağmen, bunu reklam ve propaganda malzemesi olarak yapanlarla mücadelemiz var.

Çok öğündükleri hizmetlerine karşın Silivri’de seçim kaybedenlerin ders almadıkları bir dönem geçiriyoruz. Ders almadıkları gibi Silivri’ye kötülük yapma fırsatı kollanıyor. Yapılacak asgari hizmetlerin engellenmesinin yanında, açılacak üniversiteler bile istenmez gözüküyor.

Çok iddialıyım. Hayatım boyunca dürüstlük abidesi olarak kalmayı başardım. Yoklukla, yoksullukla mücadele etmek, savaş vermek boynumun borcu olacaktır. Silivri Halkının haklı ve doğru çizgimde bana sonsuz destek vereceğine inancım tamdır.

Millet, bayrak ve vatan sevdalısı olan her kişiyi Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında el ele birlikte iktidara yürümeye davet ediyorum. 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan 24. Dönem Millet Vekili seçiminde İstanbul 3. Bölgeden aday adaylığımı açıklıyorum.Ne Mutlu Türküm Diyene diyerek sözlerine son verdi.

 
Muratal MHP’den Milletvekili aday adayı silivrihaberleri

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196