Nebati ve Deniz Silivri’deydi

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayları Nureddin Nebati ve Esra Deniz, perşembe günü Silivri’deki seçim çalışmalarına katıldı.

Nebati ve Deniz Silivri’deydi

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayları Nureddin Nebati ve Esra Deniz, perşembe günü Silivri’deki seçim çalışmalarına katıldı. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Esra Deniz, programına Hayat Hastanesi’ni ziyaret ederek başladı. Hastaları ve muayene sırası bekleyen vatandaşları ziyaret eden Deniz, vatandaşlara karanfil dağıttı. Alibey Mahallesi İrtibat Bürosu’nda vatandaşlarla çay içip sohbet eden Deniz, vatandaşların sorularını da yanıtladı. KİPA AVM’de esnaf ziyaretinde bulunan Deniz’in son durağı eczaneler oldu.

banner2829

NEBATİ, ÇANTA’DA İLGİYE KARŞILANDI
Akgün Silivrili Caddesi ve Kara Mustafa Sokak’ta seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Nureddin Nebati, kardeşlerinin fabrikasının bulunduğu Çanta’da ilgiyle karşılandı. Çanta’da tüm esnafları ve kahvehaneleri ziyaret eden Nebati’ye vatandaşlar yakın ilgi gösterdi. Nebati, Çanta’da Gökhan Kurtulmuş Yaşlı Bakım Evi’ni de ziyaret etti.

YORUM EKLE

banner2761

banner2252

banner2588