banner3088

24 Haziran İstanbul 3.bölge seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24 Haziran seçimi sonuçları anlık olarak takip edebilirsiniz. İstanbul 3.bölge seçim sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberimizin detayını inceleyebilirsiniz. Peki 2018 seçimlerinde İstanbul'da hangi parti önde?

24 Haziran İstanbul 3.bölge seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...

24 Haziran 2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24 Haziran İstanbul seçim sonuçlarına göre hangi parti şuan için önde gözüküyor. İstanbul'da Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Saadet Partisi ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018 İstanbul 3.bölge seçim sonuçlarını haberimizin detayından anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

İSTANBUL 3.BÖLGE SEÇİM SONUÇLARI TIKLA (CANLI)

İstanbul'un Bakırköy, Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Arnavutköy, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, ilçeleri üçüncü bölgede yer almaktadır. İstanbul 24 Haziran seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3211