banner3088

Barlas 'Bizim Sevdamız Koltuk Sevdası' Değil

AK Parti Silivri Belediye Başkan Aday Adaylarından Sami Barlas Şömine Restoran'da teşekkür kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, aile efradı,esnaflar köy ve mahallelerden bir çok davetli katıldı.

Barlas 'Bizim Sevdamız Koltuk Sevdası' Değil

AK Parti Silivri Belediye Başkan Aday Adaylarından Sami Barlas Şömine Restoran'da teşekkür kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, muhtarlar, esnaflar, köy ve mahallelerden birçok davetli katıldı. Barlas, kahvaltıda yaptığı konuşmada, 'Bizim sevdamız koltuk sevdası değil, Silivri'mize hizmet sevdasıdır.' diyerek aday adaylığı sürecinde desteklerinden dolayı bütün katılımcılara teşekkür etti.

'HER ZAMAN PARTİMİN EMRİNDEYİM'

Yoğun bir katılımla gerçekleşen kahvaltı programına katılan davetlilerle tek tek ilgilenerek karşılayan Sami Barlas, kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Silivri'mize hizmet etme aşkı ile çıktığımız bu yolda aday adaylığımız sürecinde bizlere destek olan, yanımızda olan dostlarımızla bir araya geldiğimiz bir kahvaltı düzenledik. Başta sayın ilçe başkanımız Mutlu Bozoğlu olmak üzere, programımıza katılan, katılamayan bütün dost ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğim gibi bizim sevdamız koltuk sevdası değil. Milletimize hizmet sevdasıdır. Ben Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlu davasına gönül vermiş ve bu davanın bir neferi olmaktan büyük onur ve gurur duyan birisi olarak partimizin her zaman emrinde ve hizmetindeyim." dedi.

BÜTÜN GÜCÜMÜZLE EMANETE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Silivri'de gerçekleşen Cumhur ittifakı ile ilgili de konuşan Sami Barlas, "Nasıl ki; Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli bey devletin bekası için, millet için, bayrak için bütün her şeyi bir kenara bırakarak bir araya geldilerse, bizlerde aynı şuur ve inançla bu ittifaka sahip çıkacağız. " Evladım anasız büyür ama vatansız büyümez' diyen bir neslin torunları olarak bizlerde bu devletimizin bekası ve vatanımız için canımızı vermeye hazırız. Bu nedenle, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhur İttifakı adayı olarak bizlere emanet ettiği Volkan Yılmaz başkanımıza canımız pahasına sahip çıkacağız. Silivri'yi hizmet gelmesi ve Silivri'nin gelişmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu süreçte şahsım aday gösterilmiş gibi çalışacağız. Bir ve beraber olup İnşallah Silivri'ye Cumhur İttifakı sancağını dikmenin mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Bu duygularla dünde bugünde yanımızda olan bütün değerli dostlarıma desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Silivri için Aşk ile Şevk ile koşmaya devam.

silivriozelhaber.com

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196