banner3088

BBP Silivri'de seçim startını verdi

Büyük Birlik Partisi Silivri'de seçime Hasan Güner ile gireceğini açıkladı. Bugün gerçekleştirilen törenle partinin yeni ilçe binasının açılışı yapılırken, Silivri Belediye Başkan adayı da açıklandı

Büyük Birlik Partisi Silivri'de seçime Hasan Güner ile gireceğini açıkladı. Bugün gerçekleştirilen törenle partinin yeni ilçe binasının açılışı yapılırken, Silivri Belediye Başkan adayı da açıklandı. İstanbul'da seçime ilk adımı Silivri'de atan BBP'nin parti binasının açılışına İl Başkanı Fikret Taş, Alperen Ocakları İl Başkanı Hüseyin Aktaş, il yönetiminden Mustafa Bican, İlçe başkanları, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Silivri Kaymakamlığı karşısında açılışı yapılan parti binasının açılış töreninde mehteran takımı da bulundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan açılış töreninde açılış konuşmasını da partinin ilçe başkanı Zafer Erel yaptı. BBP üyeleri, açılışın sonrasında Silivri Belediyesi Fuaye salonuna yürüdü. Fuaye salonunda yapılan etkinliktede BBP ilçe kadın kolları başkanı Emine Tenim, Muhsin Yazıcıoğlu'nun "üşüyorum" adlı şiirini okudu.


Yeteneksizsiniz yarışmacılarından Bilal Gören, parti binasının açılışı nedeni ile konser verdi. Partililer Atatürk anıtı önünden ilçe binasına kadar mehteran takımı ile yürüyüş yaptı. Belediye Başkan Adayı Hasan Güner aynı zamanda yaptığı konuşmada projelerinden bahsetti. 

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2013, 22:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
nomadic
nomadic - 6 yıl Önce

hasan güner bey'i tebrik ederim. umarım başarılı olur. bu seçimde alacağı oy az da olsa gelecek için güzel işler yapacağına inancım tamdır. hele bu siyasi arenada birinin yolsuzlukla birinin beceriksizlikle anıldığı bir yerde belli bir puan toplayacaktır. yolun açık olsun hasan güner.

banner3205

banner2250

banner3211

banner3196