banner3088

Bozoğlu “İlk günkü aşk ve heyecanla”

Adalet ve Kalkınma Partisi Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu,24 Haziran seçimleri öncesinde genel bir değerlendirme yaptı. Yazılı olarak yapılan değerlendirmede “24 Haziran gecesi Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Devlet davasının omuzlarımızda inşa edildiği sürecin temel taşlarından, dönüm noktalarından biri olacaktır “ifadeleri kullanıldı.

Bozoğlu “İlk günkü aşk ve heyecanla”

Basın yayın kuruluşlarına yazılı olarak gönderilen değerlendirmede şu ifadeler yer aldı;

“Bugün itibarı ile seçim arifesine girmiş bulunuyoruz.  Seçim süreci boyunca, AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı olarak teşkilatımızın bütün kademeleri ile var gücümüzle, gece-gündüz demeden çalıştık. Silivri’mizin bütün mahallelerinde çalınmadık kapı, girilmedik dükkân, sıkılmadık el bırakmadık. İlk günkü aşk ve heyecanla, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın millete hizmet aşkı, bize şevk ve heyecan verdi. Cesareti ve dik duruşu bizi cesaretlendirdi. 16 Yıldır milletinin derdi ile dertlenen; 2023,2051 ve 2071 hedefleri ile gelecek neslin huzuru ve refahını şimdiden düşünen bir liderimiz olduğu için, ne kadar şükür etsek azdır. Bu dava hak bir davadır. Bu dava hak ile batılın savaşıdır. Bu dava mazluma umut, zalime korku veren bir davadır. “

 “Seçim süreci boyunca, yüreği AK davamızın hizmet aşkı ile atan bütün neferleri ile bir ve beraber olduk.  Ailemizden, işimizden, sosyal hayatımızdan kısacası şahsi bütün işlerimizden vazgeçerek bu davayı hep beraber sahiplendik.

24 Haziran gecesi yeni ve güçlü Türkiye’nin başlangıç gecesi olacaktır. 24 Haziran gecesi Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Devlet davasının omuzlarımızda inşa edildiği sürecin temel taşlarından, dönüm noktalarından biri olacaktır. “

Sahada döktüğümüz her bir damla ter ile sulanan, yeniden diriliş ve yükseliş tohumları, yarın dökeceğimiz mutluluk gözyaşları ile filizlenecek ve gelecek nesillere umut olacaktır.

Söz konusu süreç boyunca, kuruluşumuzdan bugüne kadar yönetimde görev almış ilçe başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, gençlik kolları başkanlarımız ve yönetimlerine, kadın kolları başkanlarımız ve yönetimlerine, mahalle başkanlarımıza, meclis üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize, SKM başkanlarımıza, komisyon başkanlarımıza ve özellikle bu davanın görünmez kahramanı ve destekleyicisi olan bütün seçmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, 24 Haziran genel seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olması dileği ile  saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211