banner3088
banner3458

Çarşı Pazar demeden geziyor

banner3457

2 Mart 2014 tarihinde yapılacak Oda seçimlerine adım adım yaklaşılırken Başkan Adayı Neşe Bayraktar, çat kapı ziyaretleriyle esnafların gönlünü kazanıyor.

Çarşı Pazar demeden geziyor

 2 Mart 2014 tarihinde yapılacak Oda seçimlerine adım adım yaklaşılırken Başkan Adayı Neşe Bayraktar, çat kapı ziyaretleriyle esnafların gönlünü kazanıyor. 


Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Neşe Bayraktar, kapı kapı dolaşıp kendisini ve ekip arkadaşlarını anlatıyor. Bayraktar, çarşı esnafından, Küçük Sanayi Sitesi esnafına, sahil kesimi esnafından Pazar esnafına kadar herkesin kapısını çalıyor.

YÖNETİME GELMEK İÇİN DESTEK İSTEDİ

Pazartesi Pazar’ı esnafını ekip arkadaşlarından Armağan Batmaz ve Figen Denizci ile birlikte ziyaret eden Başkan Adayı Neşe Bayraktar, esnaflara bol ve hayırlı kazançlar diledi. Hem alışverişini yapmak için gelen vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, taleplerini dinledi. Silivri’nin gelişmesinde Oda ve esnafların birlikte hareket etmesinin büyük rol oynadığını belirten Neşe Bayraktar, layıkıyla yapacağını temin ettiği görev için destek beklentisini aktardı.

"ESNAFIN HAKKINI GÖZETECEĞİZ”

Oda seçimlerinin büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, bu bilinçle seçim çalışmalarına hızla devam ettiklerini kaydeden Neşe Bayraktar; "Esnaflarımızın hakkını gözeterek hizmet etmenin peşindeyiz.” diye konuştu. Silivri’nin değişim rüzgarına ihtiyacı olduğunu ifade eden Bayraktar; "Genç, dinamik, vizyon sahibi, her sektörü ve kesimi kucaklayan ekip arkadaşlarımla esnafla birebir iletişim halinde olacağız. Biz cesaret ettik. Takdir siz esnaf ve sanatkârlarımızın.” şeklinde konuştu.

PAZAR ESNAFI BAYRAKTAR’A BAŞARI DİLEDİ

Bayraktar’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Pazar esnafı çıktığı bu yolun hayırlı olması dileklerinde bulunarak başarılar dilediler.

Hürhaber

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2014, 16:07
YORUM EKLE

banner3205

banner3153

banner3212

banner3196