banner3088

CHP’li adayların çalışmaları hız kesmiyor

CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayları saha çalışmaları ile tüm Silivrili hemşerilere ulaşmak için çalışıyor.

CHP’li adayların çalışmaları hız kesmiyor


CHP’si Belediye Meclis Üyesi adayları saha da gerçekleştirdikleri çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor. Adaylar çalışmalarında Silivrili hemşerileri ile sohbet ederek CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar’ın selamlarını iletiyor.

Değirmenköy ve Büyükçavuşlu Esnafını Ziyaret Ettiler
CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayı Doruk Bulut, Büyükçavuşlu Mahallesi’nde pazar esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Bulut saha çalışmaları kapsamında mahallelilere Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar’ın promosyon ürünlerini hediye etti. CHP Meclis Üyesi Adayları Ömer Ercan, Mehmet Yönet ve Doruk Bulut Değirmenköy Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalleliler ile fotoğraf çektirdi. 

Çarşı Seçim Bürosu’nda Silivrililerle Buluştular
CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayı Elif Yılmazer ve Buse Esin’de çarşı meydanında bulunan seçim bürosunda Silivrililer ile bir araya geldi. Meclis Listesinin Kadın adayları hemşerileri ile sohbet ederek, isteklerini dinledi.

Yönet ve Seçkin’den Çayırdere ve Bekirli Ziyareti
Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayları Mehmet Yönet ve Ümit Seçkin Çayırdere ve Bekirli Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunarak, hemşerileri ile sohbet etti.

Meclis Üyesi Adaylarından Akören Muhtar’ına Ziyaret
CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayları Vahap Aras, Dündar Konuk ve Buse Esin Akören Mahallesini ziyaret etti. Akören Mahallesi Muhtarlığının da ziyaret eden adaylar Başkan Işıklar’ın selamlarını iletti.

Danamandıra ve Sayalar Mahallesi Es Geçilmedi
Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayları Melih Yıldız, Süheyl Kırkıcı ve Ender Unutan Ersözlü Danamandıra ve Sayalar Mahallelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirerek CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar’ın selamını hemşerilerine iletti.

Orman İşletmeleri Müdürlüğü’ne ziyaret
CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayı Bilal Ermiş kurum ziyaretlerin de bulundu. CHP Meclis Üyesi Adayı Ermiş, Yeni Mahalle’de Orman İşletme Şefliği’ni ziyaret ederek, Başkan Işıklar’ın selamlarını iletti.

Beyciler Mahallesi’nde Kahvehane Buluşması
CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayı Burhan Aydın, Beyciler Mahallesinde mahalleliler ile buluştu. CHP Adayı Aydın, kahvehane de mahallelilerle sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 22:33
YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3212

banner2250

banner3196