property = "fb: use_automatic_ad_placement" content = "enable = true ad_density = varsayılan" >

banner2836

Değirmenci “Bölmek için değil, kazanmak için adayız'

Demokratik Sol Parti’den belediye başkan adayı olan Selami Değirmenci, basın toplantısı düzenledi. Değirmenci “Bölmek için değil, kazanmak için adayız' dedi.

Demokratik Sol Parti’den belediye başkan adayı olan Selami Değirmenci, basın toplantısı düzenledi. Değirmenci “Bölmek için değil, kazanmak için adayız' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Silivrilii
Silivrilii - 4 ay Önce

Birileri ağzına dolamış oylarımız bölünüyor diye.! Sanki oylarımızın sahibi olmuşlar. Oylarımız bölünüyor diye feryat edenler, suçlu arıyorsanız genel başkan ve şürakasını sorumlu tutacaksınız. Teamül yoklamasında en sonlarda çıkan adayı bizlere dayatmayacaktı. Bizlere koyun muamelesi yapamazlar.Bu kadar basit.. Herkes şapkasını önüne koyup düşğünsün şimdi ne yaptık diye. Ayrıca bu ısrar niye diyede düşünülelebilir mesela.!! Silivri'nin adını yerini bilmeyenler bize başkan adayı da-ya-ta-maz...

H.Gürbüz
H.Gürbüz - 4 ay Önce

Bravo başkan.Senin yanındayız ve seninle beraberiz.Kokuşmuş yönetim gidecek ve Slilivri kazanacak. Adaylığın bile şimdiden onların uykularını kaçırıyor. Yüzleri asıldı ve panik içindeler.

F.Gür
F.Gür - 4 ay Önce

Silivri seçmeni gerekli dersi CHP yönetimine sandıkta verecektir. Silivri Sn.Değirmenci ile gerçek değerine ulaşacaktır.Hizmet nasıl verilirmiş görecekler.Yanındayız başkan.

M köse
M köse - 4 ay Önce

Chp seçmeni bihat eden secmen değildir kuzu olmadağmizi görecekler

Esra
Esra - 4 ay Önce

Madem CHP Bora Balcıoğlu’nu aday çıkarmadı, oylarımız Selami Abi’ye gidecektir. Şimdiden hayırlı olsun.

Patriot
Patriot - 4 ay Önce

CHP geçen seçimde, ittifak olmadan %48 cıvarı oy aldı, bu seçim ittifaka rağmen bu rakamdan çok daha aşağılarda olursa bunun sorumlusu Selami Değirmenci olamaz. İnsanlar önce kendisini sorgulayacak. Neden son 10 yılda başarısız olan, sevilmeyen belediye yönetimi suçlu olmuyor! İşin kolayı, başkalarını suçlayarak kendi ayıplarını örtmekten insanlar artık vazgeçsin. Silivrimize yazık ediliyor. Cambaz bak demekten vazgeçin. Mevcut yönetim başarılımı, değilmi. Ona cevap verin..

Gurbetçi Silivrili
Gurbetçi Silivrili - 4 ay Önce

Seçim kaybetmeyi Selami başkanın oy bölmesine bağlayan zihniyetler hala ilçe yönetiminin yaptığı yanlışı anlayamıyorlar. Adayına güveniyorsan, adayın sağlamsa bu korku ve iftira neden? Demekki selami Değirmenci halk nezninde kabul görmüş, aynıŞekilde Bora beyde öyle. Durum bu iken bölücülük kim yapıyor diye sormak lazım. Kaybedilecek seçimin tek bir sorumlusu vardır, tabanın sesine kulak tıkayan üst yönetimlerdir. Artık bunu kafalarına soksunlar, Silivri CHP seçmeni dayatmaya başkaldırıyor..

Devran
Devran - 4 ay Önce

Sosyal medyada Selami korkusu başlamış. Vay anam vay, Hani alacaktınız! Hani güçlüydünüz! Bırakın bunları. Korkunun ecele faydası yok. Selami Değirmenci gümbür gümbür geliyor. Halka inin ve sorun bakalım. Mevcut yönetim Silivri'ye ne katkı ve ne katacak? Lafla peynir gemisi yürümez. Sofya nerenin başkentidir sorun bakalım halka ne diyecekler!Halka en iyi öğrettiğiniz budur.Yeter 2 dönem. Halkın istediği Başkan Selami beydir.Gerisi hikaye.


banner2835

banner2252

banner2588