banner3088

Değirmenci, Karadenizliler bir araya geldi

Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, Çanta Karadenizliler ve Anadolulular Derneği’nde vatandaşlarla kahvaltıda buluştu.

Değirmenci, Karadenizliler bir araya geldi

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, CHP’li Meclis Üyesi Devrim Uzun ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Çanta Karadenizliler ve Anadolulular Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Toplantı da konuşan Cumhuriyet Halk Partisi’nin mevcut Belediye Meclis Üyesi Devrim Uzun, “Asıl konuşmamı bugün değil, hafta içerisinde Çanta’da yapacağımız büyük halk buluşmasında yapacağım. Konuşacaklar demiştim, konuşmaya başladılar. Bende bu hafta içinde Çanta’da konuşacağım” diyerek sonuna kadar Selami Değirmenci’nin yanında olduğunu ifade etti.

“SİLİVRİ’Yİ KURTARMAK İÇİN SON ŞANSIMIZ”
Efsane Başkan Selami Değirmenci ise, “Silivri Belediyesinde hizmet anlayışı kalmadı. 10 yıldır ne yaptılar? Hiç bir temel yatırıma imza atmadılar. Silivri’yi yönetemiyorlar, huzuru sadece kendilerine sağlıyorlar. Biz geçmişte 15 yıl hizmet ettik, vatandaşımız bizi tanıyor. Silivri’yi kurtarmak için son şansımız bu. Yoksa bir 5 yıl daha bu yönetimle devam ederse Silivri’yi bir daha kurtaramayız. Silivri’nin sorunlarının çözümünü çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizlerden destek istiyoruz” dedi.
Değirmenci, hafta içerisinde yapılacak olan Çanta Halk Buluşması’na vatandaşları davet etti.

YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196