banner3088

Değirmenci’den Işıklar’a yanıt

Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı eleştiren DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, “Bence bu kendine güvensizliğin ifadesidir. Kendine güvenen insan her ortamda çıkar ve fikirlerini savunur” dedi.

Değirmenci’den Işıklar’a yanıt

Silivri Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar’ın bugün yaptığı basın toplantısında Değirmenci’nin “3 aday halkın önünde tartışalım” teklifine, “Üçü bir arada nescafe oluyor. Bir arada ne konuşacağım ben. Onun gereği yok. Popülizme gerek yok” diyerek karşılık vermişti.

Gazeteci Müge Cesur’a açıklama yaparak Işıklar’a yanıt veren DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci; “Kendine güvenmiyor. Üçü bir arada nescafe de ne demek? İnsanların, göreve talip olduğu kentle ilgili, sorunları tartışmaları, birinin çözüm önerisi olarak ortaya koyduğu şeylere bir başkasının cevap vermesi kötü bir olay değil ki. Halkın gözünün önünde bunları tartışmak mı kötü olan? Bunu daha 89’larda, 94’lerde, 99’larda Silivri yaptı. Silivri halkı da bundan çok büyük memnuniyet duydu. Tercihlerini de ona göre belirledi. Bence bu kendine güvensizliğin ifadesi. Kendine güvenen insan her ortamda çıkar ve fikirlerini savunur” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3212